Megane 2 85 bg aracım chip uygulaması sonucunda kaç bg güç alırım ve nasıl olur ?

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı aksamlar abilerim arkadaslarım megane 2 aracıma chip uygulaması yaptırmak istiyorum fakat bu uygulama hakkında pek bilgim yok bilgisi oldugum tek sey bg gücünün artması peki araca motoruna zararı olurmu acaba arkadaslar ve 85 bg aracım kac bg gibi bi artıs yasarım simdiden tesekkürler

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
120 bg falan alıyorlar diye okuyorum sağda solda.
Yapanlar ve yaptıranlar her ne kadar zararı yok desede benim kendi görüşüm son derece zararlı.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu Hakkinda Sana M3TO (Metin ) Kardeşim Yardimci Olucaktir.. Kendisi Araçinda Uygulatti :eyv :eyv

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı aksamlar abilerim arkadaslarım megane 2 aracıma chip uygulaması yaptırmak istiyorum fakat bu uygulama hakkında pek bilgim yok bilgisi oldugum tek sey bg gücünün artması peki araca motoruna zararı olurmu acaba arkadaslar ve 85 bg aracım kac bg gibi bi artıs yasarım simdiden tesekkürler

yazılımla 100 110 hp arası sağlıklı güç alınır. zararı şu bakımları 10 binden 8 bine 4 binden 4 bine hava filtresi değişimi gerek

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın sağlık durumuna göre +23hp +50Nm civarında güç ve tork artışı alınıyor. OBD soketinden orjinal yazılım okunup modifiyeli yazılım yazılabiliyor. Motorda vs herhangi bir zararı olduğunu 6 senedir görmedim yüzlerce araçta.. kendi kullandığım araç 1.5dci 105hp fluence önceki aracımda megane2 1.5dci 80hp idi ikisinde de yazılım vardı ve herhangi bir sorun olmadı. USTA nickli Mustafa abininde aracı sizin aracınızla aynı mekanik ve elektronik sisteme sahip. (2008 üzeri ise aracınız) aracına ben yanlışsam düzeltsin 3 sene kadar önce yaptım ve kullanıyor sorunu varsa bilgi verir zaten :)

İyi forumlar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın sağlık durumuna göre +23hp +50Nm civarında güç ve tork artışı alınıyor. OBD soketinden orjinal yazılım okunup modifiyeli yazılım yazılabiliyor. Motorda vs herhangi bir zararı olduğunu 6 senedir görmedim yüzlerce araçta.. kendi kullandığım araç 1.5dci 105hp fluence önceki aracımda megane2 1.5dci 80hp idi ikisinde de yazılım vardı ve herhangi bir sorun olmadı. USTA nickli Mustafa abininde aracı sizin aracınızla aynı mekanik ve elektronik sisteme sahip. (2008 üzeri ise aracınız) aracına ben yanlışsam düzeltsin 3 sene kadar önce yaptım ve kullanıyor sorunu varsa bilgi verir zaten :)

İyi forumlar
Yanlışın var kardeşim,tam tamına 5 senedir yazılımlı kullanıyorum ve gayet memnunum,eline sağlık...:eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O kadar oldu mu abi :) Zaman çabuk geçmiş.. Güle güle kullan

2010 megane 2 aracıma 85 bg aracıma uygulasak ne gibi bir maliyet cıkar peki