MatraX roadfoxa meydan okuyor..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
bende çalışıyorum ama şimdiden aldım iznimi vermezlersede işi bırakırım yine gelirim biz diyeceğimizi demişiz kaç kaç nere kadar o tarihte ben sahilde seni bekliyorum gelirsin yada kaçarsın sana bırakıyorum:halay

​Ankara Rüzgari Sert Esiyor Bu Akşam Haydar Ona Göre

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kerem başkan arkandayız...:eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

hehe hehe hehe İnan var yaa basmak anlamında kapısmadık kı değilse ne flashı kalır dıkız aynamda ne kangosu:)
Lastık ızlerımı ızlemek ıstıyorsan kapısalım hehe hehe

mustafa abi ile en son ben kapışmıştım bogaz köprüsünden karşıya geçerken 160 den sonrasını hatırlamıyorum mustafa abi ayıra ayıra gitti :D bu kadar iddalı olma bence kardeş :D

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vayy bee arkamdan neler dönuyor bakar mısın :)İsterseniz Forumdan herkes kerem reısn arkasında olsun ben tek sıze yeterım zaten :) Ayrıca Haydar abı bı görusleım senınle msnde :)
Reis dıkkat et trafıkte denk gelme senı cok pıs anında yakalayacagım ona göre :)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa abi ile en son ben kapışmıştım bogaz köprüsünden karşıya geçerken 160 den sonrasını hatırlamıyorum mustafa abi ayıra ayıra gitti :D bu kadar iddalı olma bence kardeş :D
Benım ısmım haydar ama ben ıddalıyım :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Vayy bee arkamdan neler dönuyor bakar mısın :)İsterseniz Forumdan herkes kerem reısn arkasında olsun ben tek sıze yeterım zaten :) Ayrıca Haydar abı bı görusleım senınle msnde :)
Reis dıkkat et trafıkte denk gelme senı cok pıs anında yakalayacagım ona göre :)

reis aradım bugün bakıyorum telefonlarada çıkmıyorsun:cool:bu arada benim en trafikte pis anımı görebilen olmadı daha yawheheyani olmuşturda taaa ötelerden yorum yapamıyorlar işte yazıkheheyada yapıyorlarda ben duyamıyorum kimbilir:halay

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reis aradım bugün bakıyorum telefonlarada çıkmıyorsun:cool:bu arada benim en trafikte pis anımı görebilen olmadı daha yawheheyani olmuşturda taaa ötelerden yorum yapamıyorlar işte yazıkheheyada yapıyorlarda ben duyamıyorum kimbilir:halay
Reis bugun ıs yerınde nöbetcıydm sonra Iftara davetlıydm dönemedım sana gec farkettm ama rahatsız etmeyeym dedım

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az laf çok icraat bitirin artık şu işi...:D:D