Laguna3 ugultu

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O yuzden fikirlerinizi almak istedim.p.tesi araci ariza tesbiti icin birakacagim sizinle paylasirim tesekkurler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

namdem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bende de var 60-70 gibi hızlarda yapıyor.ayağı gazdan çekince yapıyor araç 1,6 prıvıllage sorunu bılursan mesaj at bende atarım

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb.araci ankara mais ariza tesbiti icin biraktim mekanik elk. Hicbir sorun yok raporda verdiler ama ustalari dahi ses var diyor fakat sorun olacak ariza bulamiyorlar.bendekide prv 2008.

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bende de var 60-70 gibi hızlarda yapıyor.ayağı gazdan çekince yapıyor araç 1,6 prıvıllage sorunu bılursan mesaj at bende atarım
Sanki 90km de sensor var 90km ustunde yapmiyor

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba . Triger ve v kayışı ekipmanlarından bu sesler gelebiliyor. Çok dikkat edip en kısa sürede bir ustaya göstermenizi tafsiye ederim. Keyifli forumlar

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba . Triger ve v kayışı ekipmanlarından bu sesler gelebiliyor. Çok dikkat edip en kısa sürede bir ustaya göstermenizi tafsiye ederim. Keyifli forumlar
Mrb.triger yeni degismis serviste.bu hafta araci ariza. Tesbitine biraktim sirun yok dediler

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar mrb benım 2004 clıo aracım var arabam yolda gıderken duruyor stop edıyor ustaya gıttım manyetık kaptor ve kablosu degıstı bır ay a yakın sorun cıkmadı ama bugun yıne stpo ettı aracım neden olabılır ? arabamda tup yok

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrica laguna3 icin lpg tevsiyeniz varmidir.hangi marka taktirilmali agustos 10 kadar 3000-3500km yol yapacm taktirmak karli olacaktir

fkrtylcn1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanki 90km de sensor var 90km ustunde yapmiyor

Mrb.int biraz arastirdim yorumlardan birtanesi v kayisi arkadaslarda oyle oneride bulunmuslar.triger degisti fakat ayni ses devam ediyor.v kayisi yada bilyalari olabilir simdide bunu arastiralim servis ustalari test surusu yapiyor ses var deniyor saglam sorun yok raporu veriyor.hersey normalse bu ugultu ne?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu uğultu tüm benzinli lagunalarda mevcutmuş babamın 1.6 privilage sinde de vardı benim dikkatimi çekti ve servise sordum denedik cottec bu ses doğal şöyle izah edeyim dedi debriyaj baskı balatanız volanla tam oturup motorun aktarımındaki sesi kulagınız duyuyor, gaza basınca zaten güç aktarımı geliyor ayağını gazdan çekince motor fren yaptırıyor o uğultu motor sesi ve volanla alakalı ama sağlıklı olduğunu gösteriyor dedi....çok tatmin edici bir açıklama değil ama en az 3-4 laguna da daha duyunca doğal olduğuna inandırdım kendimi. lpg konusunda landrenzoyu önerebiliriz bizim aracımızda var ve memnunuz