Laguna 2 teknik sorunlarını ve çözümlerini bir başlık altında toplaya bilirmiyiz

tuna58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın site yöneticileri ve üye yada misafir arkdaşlar.Laguna 2 ile ilgili teknik sorunları ve çözüm önerilerini bir başlık altında bu sayfada sabitleye bilirsek çok daha faydalı olacağına inanıyorum.çünki arama yaparken bulmak zor oluyor yada sayfaları tek tek bakmak gerekiyor bu konuda ki yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.Bende bir renault kulanıcısı olarak aracımın arıza tespitini nokta atışı yapacak ustalar aramaktayım akabinde servise yada özel servise girdiğimde sıradan saymaya başlıyorlar değişecek parçaları sıralamaya oysaki arıza iyi bir usta çok basit bir uğraşla çözüle biliyor.malesef elektironik araçlarla ilgili usta bulmak zor bu site sayesinde en azından fikir alış verişi yaparak yada çözüme ulaşan arkadaşların önerileri ile o servise bilinçli gitmek istiyorum aksi takdirde kurbanlık koyun gibi yatıyoruz önlerine şimdiden 1500 tl harcadım aracıma ama sorun hala devam etmekte bıktım bu enjeksiyon sisteminden ototmatik vites kutusundan esp sisteminden kadını susturamadım gitti çektim garaja yatıyor öle hımmhımmaracım 2003 laguna 2 2.0 16 valf otomatik bva şanzıman bu konuyla ilgili daha önce sorun yaşamış ve çözmüş olan arkadaşlar yardımcı olursanız valla çok dua ederim.

kral46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim merhaba üstünden yıllar geçmiş ama şu anlattıklarını nasıl çözdünüz yata sen aracı sattın bana mi denk geldi arkadaş ayni sorunlar bende var cevapları bilen yok mu