Herkese yeniden merhaba

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır aranızda bulanamadım özel durumlardan dolayı. Ama aklım ve kalbim hep burdaydı.

Bu arada aracım satılıktır ilgilenen olursa sahibindende ilanı var.

nJLb5a.webp
vJnaQD.webp
1GMp2b.webp
LO1vYz.webp
rJZ0mz.webp
7yMBVr.webp
POP7Yb.webp
g9ZP4Q.webp
qJPAmV.webp
MaL1P7.webp
4Gbpb4.webp
JOnVno.webp

Hosgeldin masallah ates ediyor araba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hmmm...

kaç lira istiyon baba

link var mı?

Arac 3 senedir bende. Aracım km sine göre çok iyi. Motoruna hala 5.30 yağ kullanılıyor ve gram eksiltme yapmadı ve motorunun hiç bir yeri sökülmedi tamirde görmedi.

Özel durumlardan dolayı satmak zorundayım. Satma sebebimi alacak olan arkadaşa söylerim.

Bütün detaylar ilanda var. Düşünen olursa özelden numarasını verirse ben ararım ilandaki numara babamın.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...acil-satilik-temiz-megane-ii-482109680/detay/

Hayırlı satışlar.

içi falan sıfır gibi...
servise de gösterebilirsiniz diyon...

muaneye ücretini de düşerim diyon...

daha ne olsun...her satıcı senin gibi olsa keşke :)

hayırlı satışlar

içi falan sıfır gibi...
servise de gösterebilirsiniz diyon...

muaneye ücretini de düşerim diyon...

daha ne olsun...her satıcı senin gibi olsa keşke :)

hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Alacak kişi arabayı göstermezse vermem zaten. Sonra bilmediğim bişey çıkar kimseyle tanısamda tanımasamda kötü olmak istemem. Vebal almak hiç istemem.

herkes senin gibi düşünse keşke..
çoğu kişi itelemenin derdinde...

Allah kalbine göre versin

herkes senin gibi düşünse keşke..
çoğu kişi itelemenin derdinde...

Allah kalbine göre versin

Allah razı olsun. Bana arabayı aldığım ilk zamanlarda çok dediler km yi düşür araba At gibi kimse anlamaz diye çok söylediler hatta arabanın bakımını yapan servistekiler bile söyledi düşür diye. Şimdi önemli olan kimsenin anlamaması değil onu ben biliyorum Allah biliyorya kimsenin anlamaması önemli değil yani.

Araba bu olmayana var olanada yok demem. İnan zaten çok özel bir durum var ondan dolayı satıyorum aslında hala içim el vermiyor

Geri