FR989 & YD848 buluşmasi

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farlar 10 numara ;) daha cok resimler war bidahaki sefere daha güzel cekimler yapıp yükleriz.:eyv.zaten şimdi sırada yd848 ve fr989 un komple güzellik maskeleri war bi cila+wax işlemi yapcaz bakalım sonra video cekimlerini yaparız apapcım..bu benim eski 106nın videosunu ceken cocukta haber bekliyo ona yaptırırız olmadı güzel bi album ;)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
farlar 10 numara ;) daha cok resimler war bidahaki sefere daha güzel cekimler yapıp yükleriz.:eyv.zaten şimdi sırada yd848 ve fr989 un komple güzellik maskeleri war bi cila+wax işlemi yapcaz bakalım sonra video cekimlerini yaparız apapcım..bu benim eski 106nın videosunu ceken cocukta haber bekliyo ona yaptırırız olmadı güzel bi album ;)
Tuğrul abi banada sözün var unuttum deme :D

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla olur tabi kardeşim bizede uyar ;) erkandada war foto mk. yeni aldı yarı prof. olanlardan ogreniyo bakalım ama bizde teknik yok tabi su an gelişi güzel cekiyoz.biz sürekli bulusuyoz zaten sıkı kankayız herzaman resim cekip bişeyleri paylaşmıyoz halbuki hep beraberiz senide diledigin zaman aramızda görmek isteriz sen soyle yeterki ;) bizde şu foto olayında video olayında tekniğimizi geliştirip bu yaz güzel konular resim videolar paylaşmayı istiyoz bakalım...verimli bi yaz gecircez inş. bol modifiye bakımlı vb. dimi apapcım ;)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
walla olur tabi kardeşim bizede uyar ;) erkandada war foto mk. yeni aldı yarı prof. olanlardan ogreniyo bakalım ama bizde teknik yok tabi su an gelişi güzel cekiyoz.biz sürekli bulusuyoz zaten sıkı kankayız herzaman resim cekip bişeyleri paylaşmıyoz halbuki hep beraberiz senide diledigin zaman aramızda görmek isteriz sen soyle yeterki ;) bizde şu foto olayında video olayında tekniğimizi geliştirip bu yaz güzel konular resim videolar paylaşmayı istiyoz bakalım...verimli bi yaz gecircez inş. bol modifiye bakımlı vb. dimi apapcım ;)
yazın Bursaya bi geleyim hele Ankara Bursa iş çok bana seve seve fotoda çekerim muhabbetede gelirim vakit buldukça :eyv

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kışın yapçak bişey yok vakit bol ama yer ve malzeme yok şimdi hepsi tamam ama havalar izin vermiyo ,var bu işte bi keramet

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok düzelmiyoo havalarr...walla insanın psikoloji bozuluyo kış geldi yahu üşüyom yaw şubat ayı gibi.insan bu havada arabaya dokunmak istemiyo. :(

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ellerinize Emeklerinize sağlık

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Elinize Saglik Bende Bu Far Olayini Yapacam Yahut Yaptiracam Kangooya

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sagolun tşk herkese... walla cok iyi bişey bu ürün hem insanın el becerisi gelişiyo böyle şeylerle..daha sırada alacak oldugumuz ürünler war wax falan denicez bu meguarsın bi ürünü.. ya apap bu plasti dip olayını cok duyuyom görüyom bu aralar jant boyuyolar yok tampon ayna fln bunuda bi araştıralım.tuning16 paylaşmış gecen bi video facebookta görmüşündür bizede geldi satış yapcaz diye..biz toptancısını buluruz gene onun :D