Fluence sİs fari

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farları H16 dır ilginenenlere duyurulur!!!

Services

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) kim diyor h16. ? 1 hafta önce h11 aldım taktım ? milleti yanlış yönlendirmeyin model ve paket arasında fark vardır belki ama kesin bir dil kullanmak yanlış. 2015 touch plus aracımda h11 çıktı

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model touch paket ve H16

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence sis farı

Hatta sis'in markası da valeo

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence sis farı

Peki bunu nasıl açıklıyorsun?demekki kesin şu vardır diye kimse ahkam kesemez,iş buraya geliyor.benim açımdan bu konu kapanmıştır ben gördüğüme inanırım...

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Sayın Old Walf , kesin bir dille siz yazmışsınız.Aynı tip araçta farklı ampuller olabilir , özellikle Renault,bir modelin üretimini bitirmeye yakın eline ne geçerse onu takar , bu bir çok parçada böyle.
Fluence 2010 yılından 2016 yılına kadar üretilmiş , 2012 yılında makyaja uğramıştır.Farklılıklar görülebilir.

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence sis farı hakkında

Sen olsan sökerek
bizzat kendi gördüğün bir gerçeğemi inanırsın yoksa farklı bilgilere mi?ayrıca kesin bir dil ifadesi yanlış öyle bir dille ve amaçla yazılmadı bunu da bilesin,ayrıca konuyu kapatmıştım tekrar açmandaki sebebi de anlayamadım açıkçası!!

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Sen olsan sökerek
bizzat kendi gördüğün bir gerçeğemi inanırsın yoksa farklı bilgilere mi?ayrıca kesin bir dil ifadesi yanlış öyle bir dille ve amaçla yazılmadı bunu da bilesin,ayrıca konuyu kapatmıştım tekrar açmandaki sebebi de anlayamadım açıkçası!!

Burada kendinize polemik yaratıp sonra konuyu kapattım diyorsunuz , bir konu açtıysanız cevabınada saygı duyacaksınız.Açtığınız bir konuya verilen cevabın altında ne arıyorsunuz ki siz ?! Yaşınıza hürmeten sizin üslubunuzla cevap vermiyorum!Ancak bilin ki ; ben sizin asker arkadaşınız falan değilim !