Clio IV vs Kangoo

memo_16

Bilgi Girilmemiş
105'lik agacım benimki, hakaret olarak algılarım :) Senin bu yaptığın zenciye "beyaz kardeşim nasılsın" demek gibi bi şey oldu :D
o zaman pardon :D :D ama olsun sen yinede bulaşma bence kimselere zaten yakıt ortalamam fazla diyosun rollinge çıkarak dahada arttırma :D Atakan en son kaç ortalama gördüğünü söylesin :D :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
105'lik agacım benimki, hakaret olarak algılarım :) Senin bu yaptığın zenciye "beyaz kardeşim nasılsın" demek gibi bi şey oldu :D

Benimkide 105 hp ek olarak K&N kutu içi performans filtre ve EGR iptali var ama sonuç ortada..:D

bu seferlik öyle olsun ama bi sonrakine anlamam alırım anahtarını mike :D :D

Ayıpsın her zaman kardeşim, orda hemen atladın kasaya, bir dahakinde zaten bendensin..:eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman pardon :D :D ama olsun sen yinede bulaşma bence kimselere zaten yakıt ortalamam fazla diyosun rollinge çıkarak dahada arttırma :D Atakan en son kaç ortalama gördüğünü söylesin :D :D

valla kardeşim hallettim ben o işi ya :D eve dönerken kullandığım yolu değiştirdim, ortalama 6'yı geçmedi kaç gündür :D bütün problem yol üzerindeki yokuşta imiş hehe rolling'e gelince; clio 4'ün hakkını vermek lazım, eyvallah ama kangoo'ları da yabana atmayın be ya :eyv vakt-i zamanı gelince giricem böyle bi olaya ;)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

9.2 ye çıktı sıfırladım rolling sonunda, bu sabah arabayı en son bıraktığımda 5.5 di..:D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ayıpsın her zaman kardeşim, orda hemen atladın kasaya, bir dahakinde zaten bendensin..:eyv
eyv kardeşim olsun bu seferkiler bendendi zaten şaka şaka :D bu arada ort 5.5 sıkıntı yok o zaman :D :D çaktırmaaaaa ;)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
vayyy anam iddia büyük :D gaz vermiş gibi olmayım yinede :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse bi şey demiyorum o gün bi gelsin bakalım..:D