Clio 4 angel far

Polente

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim araca angel far yapicam çinden led getirtecem fakat fardaki iç çıtalar kac cm bilen var mı? 30 cm 45 cm seceneklerim var. Yardm ederseniz sevinirim iyi günler

Renutansel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar.

Polente

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba kardeşim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim araca angel far yapicam çinden led getirtecem fakat fardaki iç çıtalar kac cm bilen var mı? 30 cm 45 cm seceneklerim var. Yardm ederseniz sevinirim iyi günler
Şerit halinde olanlardan alacaksınız sanırım.45 cm lik biraz pahalıdır ama 3 ledde bir kesebiliyorsunuz.Yani uzunluğu ayarlayabilirsiniz.O yüzden uzun olanı almanızı tavsiye ederim.Ya da dışarıdan kabataslak ölçebilirseniz 30 cm lik te kurtarıyorsa onu da tercih edebilirsiniz.

Polente

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şerit halinde olanlardan alacaksınız sanırım.45 cm lik biraz pahalıdır ama 3 ledde bir kesebiliyorsunuz.Yani uzunluğu ayarlayabilirsiniz.O yüzden uzun olanı almanızı tavsiye ederim.Ya da dışarıdan kabataslak ölçebilirseniz 30 cm lik te kurtarıyorsa onu da tercih edebilirsiniz.

Abi kesme şansım yokmuş sordum çünkü uzununu alicaktm

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o bahsettiğin şey piyasada esnek neon olarak geçiyo. eğer led dersen arkadaşın dediği gibi 3 led te bir kesme şansın mevcut. ama neon diyorsan onuda kesmek mevcut. youtube angel far nasıl yapılır diye yazarsan detayları orada görebilirsin. kabiliyet ve malzemen varsa kendin rahatlıkla yapabilirsin. 1lik silikon bazlı seffaf boru ve 4 adet mıkro led e bakıyor sadece :)
yedek farım yok olmuş olsa çoktaan yapıcaktım bixenon far

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Abi kesme şansım yokmuş sordum çünkü uzununu alicaktm
Ben eski aracım için kullanmıştım.Neon yazanları da kesebilirsin.3 ledde bir kesilebiliyor.Silikon dış kabın içerisinde şerit smd led mevcut.

Renutansel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar nasılsınız?

Renaulttutkunu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşlar.