Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan memo_16
  • Başlangıç tarihi

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Kapalı bir mekanda Buluşursak çok daha cazip olur Her buluşmada aralıksız Mangal yaktık

Bu sefer kapalı bir mekanda çayımızı tatlımızı pastamızı yer sohbet ederiz malum havalar'da serin artık
:eek:
benim içinde iyi olur aslında üşüttüm mü noldu bilmiyom boğazlarım ağrıyo :S

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Butikekteyiz orda buluşuyoruz. Gerekirse ordan konuşup devam ederiz . Saat 14:00 de butikekte görüşmek üzere

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Butikekteyiz orda buluşuyoruz. Gerekirse ordan konuşup devam ederiz . Saat 14:00 de butikekte görüşmek üzere
Evren abi liste facete belli bi daha yazayım mı :D ama benim görmek istediklerimde var yani mesela [MENTION=374]mmt[/MENTION]sn Mehmet abi ve Semih abi gibi ve daha nicesi :D herkes gelir umarım :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Evren abi liste facete belli bi daha yazayım mı :D ama benim görmek istediklerimde var yani mesela [MENTION=374]mmt[/MENTION]sn Mehmet abi ve Semih abi gibi ve daha nicesi :D herkes gelir umarım :D

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Cumartesi gündüz çalışıyorum.. Akşamına kısmetse görüşürüz kardeşim..

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

ustunuzu sıkı giyin de aksam mangala gidelim ordan abi :D