yol bilgisayarı ve çocuk kilidi.

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar. herkese kazasız belasız günler.
Benim 2011 multix ext. 105 BG 6 ileri vites var. Göstergede sadece ,toplam km, Yağ değişim kmsi ve kısa(ara) km var. Yol bilgisayarı aktif ediliyormuş.

Ayrıca çocuk kilidi kilitlediğim zaman. arka kapılar; kilit düğmesi ile açsamda, ön kapılar açılsada içten açılmıyor. illaki dışarıdan açılması gerekiyor.

bugün yağ değişimine gittim ustaya. yağ değişimi filan yaptı. bilgisayar taktı olmuyor dedi. Yol bilgisayarını aktif edemedi, çocuk kilidini ayarlayamadı. Acaba hiç mi olmuyor benim ustamı yapamıyor anlamadım. O yüzden yapan birisini tanıyan varsa ona gideceğim. Samsunda bunu yapan var mı?

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Her servis bu işleme yanaşmıyor, gösterge arızası verebilir verirse mesuliyet kabul etmeyiz diyorlar.
Aracının garantisi büyük ihtimalle bitmiştir bu yüzden kendi rızamla yapılmasını istiyorum dersin ve ücreti akrşılığında yol bilgisayarını aktif ettirirsin.
Çocuk kilidini aktiflersen kapılar içeriden açılamaz...

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her servis bu işleme yanaşmıyor, gösterge arızası verebilir verirse mesuliyet kabul etmeyiz diyorlar.
Aracının garantisi büyük ihtimalle bitmiştir bu yüzden kendi rızamla yapılmasını istiyorum dersin ve ücreti akrşılığında yol bilgisayarını aktif ettirirsin.

teşekkürler abi. bakacağız artık.

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
USTA Abi göstergem aşagıdaki gibi. sadece abs var. full değil. acaba yol bilgisayarı aktif edilmiyor mu? İlgine şimdiden teşekkürler.
P507l5.jpg
[/URL][/IMG]

7oqB6Y.jpg
[/URL][/IMG]

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise bir götür yada bilgisayarı olan birine servisteki bilgisayardan olucak bi baktir açabilirlerse olur yalnız benim gostegeden farkli seninki yakit gostergesi farklı yerde
huge5utu.jpg

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise bir götür yada bilgisayarı olan birine servisteki bilgisayardan olucak bi baktir açabilirlerse olur yalnız benim gostegeden farkli seninki yakit gostergesi farklı yerde
huge5utu.jpg
abi doğru gösterge farklı. Acaba gösterge değişirse olur mu? olursa Fiyatı konusunda bilginiz var mı?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Çağatay sendeki gösterge durmuyor mu ?

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farklı gösterge ler mi varmış.

neconeco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet benim gösterge farklı demekki. anladığım kadarıyla gösterge değişikliği şart.
pR0Nkm.jpg
[/URL][/IMG]
kjb8pA.jpg
[/URL][/IMG]

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Expession- Privilege-Extrem bunlardan birinin göstergesini takarsan yol bilgisayarın aktif olur...