USB Menüsü Shuffle?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan infra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

infra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

1 ay kadar önce şirket araçlarımızı Megane Sedane Touch ile değiştirdik. 1.5 DCi EDC
Araç genel olarak başarılı, vites geçişlerine biraz alışmak gerekiyor sadece.
Yalnız touch modeli için konuşursak müzik sistemi rezil. Kumandalar berbat, menülere ulaşmak tam eziyet. Icon modeline yüklenip diğerlerini hiçe saymışlar gibi. Bunda önceki fluence de bile daha iyiydi.

Neyse ağlamaya gerek yok, sorum şu: USB menüsünde aynı klasördeki şarkıları karışık olarak nasıl dinleyebiliriz. Shuffle moda nasıl giriliyor bulamadım.

Diğer sorum ise bu model için androidlere R-Link benzeri uygulama gelecek mi? Araç 2017 model Mayıs trafiğe çıkışlı

kendi soruma kendim cevap vereyim. aslında kullanım klavuzunda yazıyormuş
2 rakamlı tuşa basınca random (karışık)
1 rakamlı tuşa basınca ise repeat aktif oluıyor (tekrar)

klasörler arası random yok sanırım

Kime göre ,neye göre..Her tuşa çok rahatlıkla ulaşıyorum ve müzik sistemide beni tamamiyle tatmin ediyor.Herkesin müzik kulağı farklıdır.Size uymamış anlaşılan.İcon model tabikli daha fazla özelikl donatılmış.Fiyatıda ona göre değişmekte.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Arkadaşlar merhaba,

1 ay kadar önce şirket araçlarımızı Megane Sedane Touch ile değiştirdik. 1.5 DCi EDC
Araç genel olarak başarılı, vites geçişlerine biraz alışmak gerekiyor sadece.
Yalnız touch modeli için konuşursak müzik sistemi rezil. Kumandalar berbat, menülere ulaşmak tam eziyet. Icon modeline yüklenip diğerlerini hiçe saymışlar gibi. Bunda önceki fluence de bile daha iyiydi.

Neyse ağlamaya gerek yok, sorum şu: USB menüsünde aynı klasördeki şarkıları karışık olarak nasıl dinleyebiliriz. Shuffle moda nasıl giriliyor bulamadım.

Diğer sorum ise bu model için androidlere R-Link benzeri uygulama gelecek mi? Araç 2017 model Mayıs trafiğe çıkışlı

Geri