Touch donanıma İcon led farı uygulaması nasıl yapılır

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cengz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cengz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2017 model megane 4 touch donanım araca icon led farlarını takmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim, parça teminini nerden yapmalıyım? Bu konuda tecrübesi ve bilgisi olanlar anlatırsa sevinirim.

C ledler çok güzel görünüyor ama zamanla sararma ve solma yapıyor benim aracımda oldu şu an bir C ledin yarısı yanmıyor neredeyse trafikte de diğer meganelara bakıyorum benzer durum olan bir çok araç denk geliyor, servise sorduğumda da tüm far değişimi gerekli dedi sadece C led kısmı değişmiyormuş ve ciddi maliyet çıkardılar. Ama normal pure led farlarda sıkıntı yok. Yaptırırsan C ledlerleki bu riski de düşünerek yapmanı tavsiye ederim.

C ledler çok güzel görünüyor ama zamanla sararma ve solma yapıyor benim aracımda oldu şu an bir C ledin yarısı yanmıyor neredeyse trafikte de diğer meganelara bakıyorum benzer durum olan bir çok araç denk geliyor, servise sorduğumda da tüm far değişimi gerekli dedi sadece C led kısmı değişmiyormuş ve ciddi maliyet çıkardılar. Ama normal pure led farlarda sıkıntı yok. Yaptırırsan C ledlerleki bu riski de düşünerek yapmanı tavsiye ederim.
Touch araçlarda C led standart.

Arkadaş uzun kısa orjinal led kullanmak için sormuş.

C led konusunda katılıyorum. Sarardı benimde ama ellemem. Millet Renault kalitesini yollarda görmeli.

Yerine birebir olacağını düşünüyorum. Fark yok fiziksel olarak. Direk al tak çalışır gibi ama tavsiyem sağlam bir led ampül alıp takın. Ben 22bin lümen güzel bir ürün aldım kısa uzun taktım. Aydınlatması harika oldu. 1 yıl olacak tek selektör atanda olmadı.

Sent from my RMX2061 using Tapatalk

Son düzenleme:
C led konusunda katılıyorum. Sarardı benimde ama ellemem. Millet Renault kalitesini yollarda görmeli.

Sent from my RMX2061 using Tapatalk

Ben de aynı mantıkla dokunmadım, zaten normal led farlarda bir sıkıntı yok benim görüşümü etkileyen bir durum yok, ama markanın karakteristik olarak belirttiği bir parçanın da bu şekilde olması ayrıca enteresan.

Geri