Ticari Taksi için Megane Sedan Lütfen yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

selim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm abiler kardeşler. Ötv indiriminden yararlanıp ticari aracıımı megane 4 yapmak istiyorum. Bunun içinde icon 110 bg manuel düşünüyorum. opsiyon olarak sunroof ve 8.7'' ekran istiyorum ama böyle istediğiim zaman 2 ay bekleyeceğimi ve o zaman fiyatta değişimler olacağından fiyat garantisi vermemekteler. Benim sizden bir ricam olacak ben Konya'dayım buradaki bayi ile başka şehirler arasında çok fiyat farkı var. Eğer bayiye giderseniz yada tanıdığınız varsa beni yönlendirebilir misiniz. Ona göre hareket edip aracın siparişini vermek istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum:)

Selamun aleyküm abiler kardeşler. Ötv indiriminden yararlanıp ticari aracıımı megane 4 yapmak istiyorum. Bunun içinde icon 110 bg manuel düşünüyorum. opsiyon olarak sunroof ve 8.7'' ekran istiyorum ama böyle istediğiim zaman 2 ay bekleyeceğimi ve o zaman fiyatta değişimler olacağından fiyat garantisi vermemekteler. Benim sizden bir ricam olacak ben Konya'dayım buradaki bayi ile başka şehirler arasında çok fiyat farkı var. Eğer bayiye giderseniz yada tanıdığınız varsa beni yönlendirebilir misiniz. Ona göre hareket edip aracın siparişini vermek istiyorum şumdidararr teşekkür ediyorum:)
Kesinlİkle corolla sedan dizel tercih edin.saglamlik ve sorunsuzluk olarak

bu zamana kadar megane 2 sonra fluence kullandım megane 2 ile 440 bin km yol yaptım kulağına kurşun bir sıkıntı görmedim reno konusunda tecrübe sahibi olduğumdan başka araç tercih etmek istemedim düşünceniz için teşekkür ederim :)

istanbul inanlar Otomotiv den fiyat alabilirsin, Eyup subesinden Sevan beyi ara selamimi soyle sana yardimci olacaktir...

istanbul inanlar Otomotiv den fiyat alabilirsin, Eyup subesinden Sevan beyi ara selamimi soyle sana yardimci olacaktir...

Mustafa abi çok teşekkür ederim sabah arayıp sana dönüş sağlayacağım abi

Geri