Rlink telefon rehberi ve canlı trafik vb sorular

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan volkan.e
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

volkan.e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aracım 2018 megane sedan icon paket , double ekranlı birkaç sorum olacak cevaplayabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

1-Arabayı her çalıştırşımda telefon rehber senkronize olmuyor ve her zaman uygulamaya girip rehber, güncellemem gerekiyor. Bunu yapmazsam gelen aramaların kimden geldiğini göremiyorum.
2-Canlı trafik şu an yayını devam ediyor mu?
3-Geri vitese takınca sağ aynanın aşağıya doğru eğilmesi mümkün mü? Daha önceki araçlarımda mevcuttu.
4-Hava durumu uygulaması artık bağlanmıyor internet bağlantısı durduruldu mu ?

Cevaplar için tekrar teşekkürler.

Merhaba.
Telefon rehberi senkronize olmuyorsa telefonu R-Link 2 den ve telefonunuzdan da R-Link yi silin ve tekrar eşleştirin.
Üyeliğiniz bittiyse canlı trafik kesilir.
Sağ ve ya sol ayna aşağı geri viteste eğiliyor.Ancak ayna tarafını seçmelisiniz.
Hava durumu artık bağlanmıyorsa internet üyeliğiniz bitmiştir.

Merhaba.
Telefon rehberi senkronize olmuyorsa telefonu R-Link 2 den ve telefonunuzdan da R-Link yi silin ve tekrar eşleştirin.
Sağ ve ya sol ayna aşağı geri viteste eğiliyor.Ancak ayna tarafını seçmelisiniz.

Geri viteste nasıl eğiliyor? 2018 model ve üzerinde mi var sadece? 2017 model de yok bu özellik.

Ben de megane 4 yok.Talisman da aynanın egilmesi için yapılması gerekeni tarif ettim ben.Icon donanımlı megane 4 te var mı yok mu siz megane 4 icon sahipleri daha iyi bilirler.

Ben de megane 4 yok.Talisman da aynanın egilmesi için yapılması gerekeni tarif ettim ben.Icon donanımlı megane 4 te var mı yok mu siz megane 4 icon sahipleri daha iyi bilirler.

Hiç Talismanımız olmadı ki aynalarımız eğilsin aşağıya :) Bilgi için teşekkür ederim. Malesef Megane 4 Icon donanımda bu özelliği ben görmedim fakat aktif etmek mümkün olabilir diye düşünüyorum.

Hiç Talismanımız olmadı ki aynalarımız eğilsin aşağıya :) Bilgi için teşekkür ederim. Malesef Megane 4 Icon donanımda bu özelliği ben görmedim fakat aktif etmek mümkün olabilir diye düşünüyorum.
Allah daha iyilerini nasip etsin.Bence de aktif edilebilir.Bir araştırayım ddt4all icerisinde.

Megane 4 te yok maalesef...

Merhaba.

Senkronize oluyor ama rehbere girmem gerekiyor araçtan kendi kendine senkronize etmede sorun var daha önceki araçlarımda rehberi aslında kendine kopyalardı böylece sorun olmazdı ama rlinkte böyle değil☹
Üyeliğimin bitmesine 10 gün var ama yine de bağlanmıyor servis trafik yayının olmadığını söyledi.

R-Link 2 içinde telefon menülerinde ayarlar kısmını kontrol ettiniz mi?Belki senkronizasyon izni kapalıdır.

R-Link 2 içinde telefon menülerinde ayarlar kısmını kontrol ettiniz mi?Belki senkronizasyon izni kapalıdır.
Maalesef öyle bir ayar bulamadım yardımlarınız yine de teşekkürler

Geri