RENAULT TALİSMAN KAPILARINA R-LİNK 2'DEN KUMANDA EDİLEBİLEN AMBİYANS AYDINLATMA MONTE ETTİM

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hepinize merhaba.

Kanalımı takip eden arkadaşların bildiği üzere ben 2016 yılında bir Renault Talisman satın aldım ve o zamandan beri keyifle kullanıyorum.

Talisman'ımı keyifle kullanmamın en büyük nedeni arabama aldığım günden beri yaptığım retrofit/yenilikler. Aracıma birçok yenilik ve özellik kazandırırken FAZ-2 (2021-2022) Renault Talisman'a ait olan parçaların bazılarını 2016 Renault Talisman'ıma monte ederek aktivasyonunu gerçekleştirdim. Bu aktivasyonlardan en beğendiklerimden bir tanesi de 2021-2022 (Faz-2) Renault Talisman ambiyans aydınlatmalı orta konsolunu, 2016 Renault Talisman arabama monte etmek ve sadece Faz-2'de çalışan ambiyans aydınlatmalarını FAZ-1' de çalışacak hale getirmekti. Böylece tam fonksiyonlu bir orta konsola sahip oldum. Video linki:

Orta konsolda yaptığım ambiyans aydınlatma işleminden sonra, ön ve arka kapılara da orijinal olarak R-Link 2 Sistemi'nden kumanda edilebilen ambiyans aydınlatma monte etme kararı verdim ve gerekli malzemeleri topladım. Sonra da uzun bir zaman dilimine yayarak montajını gerçekleştirdim.

Bu videoda, Renault Talisman otomobilime yaptığım ön ve arka kapı ambiyans aydınlatmaların, R-Link 2 Sistemi'nden nasıl kumanda edildiğini, istendiğinde kapatılıp kapatılamayacağını, parlaklığının arttırılıp arttırılamayacağını ve de nasıl göründüğünü gösteren içeriği izleyebileceksiniz. Bu ve benzer projelerin devam edebilmesi için sizlerin desteği önemli. Bu yüzden videoyu paylaşmanızı, kanalımı takip ederek abone olmanızı rica ediyorum. İyi seyirler.

RENAULT TALİSMAN'A R-LİNK 2'DEN KUMANDA EDİLEBİLEN AMBİYANS AYDINLATMA MONTE ETTİM - frame at ...jpg

• Beğen
Tepkiler: Yüksel METİN
Geri