Renault hatasini kabul edip garantiden değiştiriyorlar.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ykısa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ykısa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 hb araci olan arkadaşlar. 4 kapi etrafindaki camlari çevreleyen siyah lastiklerde büzülmeler olduğundan ve iki kapi arasindaki siyah çitalarda ezik belirdiğinden hatalarini kabul edip servis ücretsiz değiştiriyor. Araçlarinizin garantisi bitmeden kontrol etmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Büzülme derken hiç fotoğraf çektiniz mi merak ettim de

Merhaba resim varsa yüklermisiniz

Evet arkadaşlar bende Konya Çelik oto servisinde ücretsiz değiştirdim ve sırada bir çok Megane vardı değişecek kapıların birleşim yerinde çökme oluyor içine doğru ve tam olarak birbirini karşilamiyor hiza olarak kapıdaki siyah direk plastikleri ve siyah çerçeveler değişiyor gayet güzel oluyor kronik arızalardan bı tanesi.Resim paylaşacağım. Yeni halini

Bir çok kişinin kapı fitili değişti ama yine devam etmişti. Farklı bir çözüm mü bulundu?

benim aracımda görmedim fakat daha dikkatli bakacağım hımm
Megane 4 hb araci olan arkadaşlar. 4 kapi etrafindaki camlari çevreleyen siyah lastiklerde büzülmeler olduğundan ve iki kapi arasindaki siyah çitalarda ezik belirdiğinden hatalarini kabul edip servis ücretsiz değiştiriyor. Araçlarinizin garantisi bitmeden kontrol etmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar aynı şikayetden ötürü 3 kere farklı şikayet den ötürü yılda 4 adet yetkili servis raporunuz var ise firma aracı değiştirmekle hükümlüdür aksi taktirde tüketici davası açarak kazanabilirsiniz.

Geri