Renault 9 broadway kayıştan yağ sıçraması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan chef_st
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

chef_st

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar bugun aracimin kaputunu actigimda birden herherde yag oldugunu gordum. Bi aciklik goremedim ama kayışın ustune bulaşmış ve o da sicratmis kendi çevresine. Suan calistigim icin biyere gidemiyorum. Sizce sorun olurmu yada ne yapmaliyim? Bilgisi olan paylasirsa sevinirim. Iyi gunlerdd70b3ec384171c8d3b647b37d0a8dd9.webp

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kesin olarak yağsa ön keçe gitmiş . çok tumaz .

Evet yag, yedek su deposunun ustu falan hep batmış. En son 2 gun once actim tertemizdi.yani yagdan başka ne olabilir ki bilmiyorum.

Renault 9 broadway gte 1990

Yağın rengine bakarak söylüyorum, oldukça eski görünüyor. Büyük bir ihtimale işlevselliğini de kaybetmiştir zaten. Hem yağını hemde sızdırmazlık keçesini değiştirmelisin. Kolay gelsin.

Tamam bunu dikkate alicam tesekkurler.Aslina bakarsaniz yag degisimini yapali 6bucukbin km oldu 5 de degistirecektim olmadi. Peki isten cikinca yaklasik 20 25km gitmek zorundayim. Beni zor durumda birakabilirmi ne dersiniz

yağ su tamsa birşey olmaz . 20 keçe olsa 30 işçilik . 20 de motor yıkama . 70 ytl tutar gibi. kayışta yağlanmış oda değişcek gibi .

Yagi suyu tam yinede bakicam tabi. Eger okadarsa fiyatlar iyiymis. Simdiden halledeyim ki buyumesin. En korktuğum şey onemsemedigim biseyin sonra bana pahaliya patlamasi. Arkadaslar tesekkurler. Is çıkışı yada yarin sabah ustaya gostericem. Durum hakkinda bilgi yazarim yine bilmeyen arkadaslara tecrube olur. Hayirli gunler herkese

Merhaba arkadaslar dun aksam is cikisi yol ustunde bi ustaya sordum durumu kece degisecek dedi. 50 tlye hallederiz dedi. Sabah birakirim diye dusunup eve gittik. Yolda kayistan koku geldi saga cekip baktim hemen. Kayis incelmis nerdeyse kopacak. Eski de olsaYedegi vardi hemen degistirip eve gittim. Fakat sabah kullanamadim arabayi islerim yogun ise yetisemem diye. Bugun yarin yaptiricam. Bilgi vermek istedim.
Yedek yagimida aldim her ibtimale karsi tedbirliyim.

Geri