R19 problemlerim bitmiyor

Hüseyin61

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
İstanbulda yaşıyorum eskiden beri beğendiğim bi araç olarak r19 1.4 aldım masraf üstüne masraf yaptım ama aracın eksikleri bitmiyor araçtan pek anlamadığım için baya dökük bi araç aldık uğraşıp duruyoruz görsel yükledim bu işaretli parça nedir ne işe yarar olmazsa ne olur nereye takılır bilgilendirir Seniz çok sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_20240815_013532.webp
    IMG_20240815_013532.webp
    259.6 KB · Görüntüleme: 7
İşaretli yerin aşağıya doğru duran parça volan sensörü, olmazsa olmaz bir parçadır, bozulunca aracın çalışmasında sıkıntı yaratır marş basar araç çalışmaz...

İşaretli yerin aşağıya doğru duran parça volan sensörü, olmazsa olmaz bir parçadır, bozulunca aracın çalışmasında sıkıntı yaratır marş basar araç çalışmaz...
Cevabınız için teşekkür ederim aracımda o sensör takılı ama bağlantı kablosu yok öylece boşta duruyor fotoğraf ekleyeceğim gün içinde aracın çalışmasında bir sıkıntı yok tek marşta çalışıyor ama gazda güzel gidiyor fakat benzinde gaza yüklenince boğulmalar oluyor gazda ve benzinde rölanti sesi biraz tuhaf gürültülü dengesiz çalışıyor gibi bu parçadan kaynaklanıyor olabilir mi

Cevabınız için teşekkür ederim aracımda o sensör takılı ama bağlantı kablosu yok öylece boşta duruyor fotoğraf ekleyeceğim gün içinde aracın çalışmasında bir sıkıntı yok tek marşta çalışıyor ama gazda güzel gidiyor fakat benzinde gaza yüklenince boğulmalar oluyor gazda ve benzinde rölanti sesi biraz tuhaf gürültülü dengesiz çalışıyor gibi bu parçadan kaynaklanıyor olabilir mi
Volan sensörünü değiştirip deneyin derim...

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hayırlı günler diliyorum

• Beğen
Tepkiler: *USTA
Geri