Ok Gibi Spring

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satılacagı rakam o zaten

Çorum - Amasya - Samsun bu illerde en düşük spring fiyatı 5.750 . Fiyatlar bölge bölge değişiyor .
Güzel bir pazarlık ile alınır gibi .

Benim kafama takılan arabanın fotoğrafları az . İçinden falan olsa iyi . Dolandırıcı çok , sokakta gördüğü arabanın fotoğrafını çekip atmıştır belli mi olur .

Dediğin gibi fotoğraf az buradan birşey anlaşılmıyor görülmesi gerek... Ama bence başka bak derim araç temiz gözükmüyor gibi(şahsi fikrim)...

Son düzenleme:
Arabanın Modeli İyi, Kasa Diri Duruyor Yürürü'de İyi İse 4.500'e Kadar Koparılır Bu Araç, Satarken'de Rahat 6.500 Gibi Rakamlar Eder Az Kurcalar'san 7 Dahi Eder, Bence Denemeye Değer Sultangazi'de @Alper22 Var Niyetine Girersen Ona Söyleriz Gidip Araca Bakar Detaylı Fotoğraflarını'da Çeker :eyv

4500 E kimse vermez de... ön tamponun solu biraz hasarlı . Bir de içten fotoğrafı yok .
Bunu alsam en kötü şartlarda 5.500 e satarım .
Muayyene ve LPG olması iyi .
Bakalım bi spring var yakında :D

Kardeşim ben pek ısınamadım açıkçası.Fakat 5 bine alınıp 5500'e satılabilir.6 bine belki.:eyv

Renault R 9 Spring 1992 Model 5.450 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 100193151

Babama yalvarıp yakarıp kendime bir spring aldıracam , İstanbul'dan bu tarafa getirip satacam .
Böyle springler bu taraflarda 6.500'e kadar gidiyor :D
Çürük yok gibi ama belli olmaz sizce fiyatı nasıl ? ( Alım satım için kâr getirir mi ? )

araç çok orjinalse satabilirsin ama orjinal bakımlı bir araç değilse o yazdığın fiyata bile zor satarsın. Yaptırmaya kalkarsan da 7000-7500 e çıkar sana

Çorum - Amasya - Samsun bu illerde en düşük spring fiyatı 5.750 . Fiyatlar bölge bölge değişiyor .
Güzel bir pazarlık ile alınır gibi .

Benim kafama takılan arabanın fotoğrafları az . İçinden falan olsa iyi . Dolandırıcı çok , sokakta gördüğü arabanın fotoğrafını çekip atmıştır belli mi olur .

Samsunda sprinlere müşteriyi bile zor bulursun.

araca masraf yapmadan iki göz boyama yapar bin lire karla satarsın bence

Geri