navigasyon ortalama sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pussiak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pussiak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde tam erkan carplay ve klima widgetı kullanabilmek rlink sürümünü önce crack kaldırıp orijinal haritayı yükleyerek v7den v8e yükselttim ancak bu yükseltme sonucu haritadaki imleç merkezde konumlu değil sol tarafı daha çok göstermekte crackli basarsoft’un güncel haritasını kullanıyorum böyle bir sorun yasayan oldu mu? çözümü nedir acaba?

qwlyd4x.webp

edit: tam ekran haritaya geçince imleç kendini ortalıyor sadece bu şekildeyken ortalamıyor

Ben bi süre önce buna benzer hatayı telefonda almıştım. Telefonun navigasyonunda. Sebebi de pusula konumunu kapatmış olmammis. Araçta böyle bir ayar yok hatirladigim kadarı ile otomatik olması lazım ama aklıma geldi bilgi olarak paylasayim istedim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne kadar ayrıntılı inceliyorsunuz! Mesajı görünce baktım evet benim aracımda da aynısı. Ama bu mesajı görmesem hiç dikkatimi çekmezdi.. Bu arada böyle ayrıntılar dikkatimi çekmediği için V7 iken nasıldı, tam ortada mıydı, yine aynı mıydı hiç fikrim yok. Kafaya takılacak bir şey değil.

Ne kadar ayrıntılı inceliyorsunuz! Mesajı görünce baktım evet benim aracımda da aynısı. Ama bu mesajı görmesem hiç dikkatimi çekmezdi.. Bu arada böyle ayrıntılar dikkatimi çekmediği için V7 iken nasıldı, tam ortada mıydı, yine aynı mıydı hiç fikrim yok. Kafaya takılacak bir şey değil.

Evet v7'de iken tam ortalıydı bu tarz simetrik şeyler çok çabuk dikkatimi çekiyor benim güncellediğimde ilk fark ettiğim şey bu oldu.

Geri