Megane2 sunroof sorunu Yardım lütfen!!!!

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazar günü sunroof kapanmadı yani rüzgarlığa kadar gelip kapanmadan geri açılıyordu.ankaraya pek yakın yerde degildım yagmur flanda vardı illakı kapatmam gerekıyordu bende elle o rüzgarlıgı bastırıp kapattım sonra bugün tekrar actım bu kez kapanıyorda açılıyorda çok şükür bi sıkıntı yok fakat şimdi sunroof 1. sevıyede açılmıyor. yani böle gelip gidici halleri beni endişelendirdi olur olmadık yerde yine tekrarlıcak die korkuyorum. bu sorun hakkında fikir,öneri veya yardımlarınızı beklıyorum. şimdiden çok teskkrler.

raylarında sorun olabilir bi ray'a servis 500 kagıt cekiyordu servise gösterin derim :eyv işte bu yüzden sunrooflu araba istemiyorum tamam zevki bi baska olabilir ama sorun cıkarttıgında hem cok masraflı hemde sorun cıkartma olasılıgı %90 megane 2'lerde.

bende 2 tane scenic vardı ikiside aynı şeyi yapıyordu. servise götürdüğümde bişi sıkıp hallediyorlardı...

serviste tamir takımı var 350tl gbi bi fıyat olması lazımda o sunroofun tıkırtılarını fılan önlüyor bu bambaska bi sorun :S

bende 2 tane scenic vardı ikiside aynı şeyi yapıyordu. servise götürdüğümde bişi sıkıp hallediyorlardı...
hakan abi aynı sey derken ilk sevıyede açılmıyormuydu abi? ilk sevıyeden kastettiğim hani sadece arkası kalkıyor ya hafif rampa oluyor o :D

sen ne yaşadıysan bende yaşadım kardeşim :D

sen ne yaşadıysan bende yaşadım kardeşim :D
abi eywll saolasın =)) peki abi sıktıkları sey neydiki acep bi adı astarı varmı abi ve tam olarak nereye sıkıyorlardı ?

sıvı gres olabilir. tam bilmiyorum..

serviste tamir takımı var 350tl gbi bi fıyat olması lazımda o sunroofun tıkırtılarını fılan önlüyor bu bambaska bi sorun :S
tıkırtıları önlüyor derken senin o rampa oluyor dediğin birinci kademedeyken ki tıkırtılar mı :) o sesi kesmek çok güzel olur valla :)

Geri