MEGANE 4 YOL BİLGİSAYARI BAKIMA KALAN SÜRE KISMI YOK

syazar06

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhabalar;

Bundan 2 ay önce 2020 model megane 4 (touch paket) aldım. Araç aldığımda full servis bakımlıydı ve ben 105.000 km de aldım, şuan araç 109.500. Aracın yol bilgisayarı menüsünde bakıma kalan süre veya yağ değişim zamanıyla ilgili hiçbir menü yok. İnternette araştırma yapmama rağmende bişey bulamadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla bakıma kalan süre diye bir menü bazı modellerde var ama ben bulamadım. Yazılım ile ilgilimi değilmi bilemedim

Üstad merhaba, Bu durum, araçtaki yazılım veya donanım farklılıklarından kaynaklanabilir.

Eğer menüde böyle bir seçenek yoksa, bu genellikle yazılım eksikliğinden değil, aracın donanımına bağlı olabilir. Ancak emin olmak için serviste yazılım güncellemesi veya kontrolü yaptırabilirsiniz. Ayrıca, kullanma kılavuzunda aracınızın bakım bilgilerini nasıl takip edebileceğiniz hakkında bilgi bulunabilir.

Eğer daha önceki bakımlar yetkili servislerde yapılmışsa, yetkili servisten geçmiş bakım kayıtlarınızı ve bir sonraki bakımın ne zaman yapılması gerektiğini öğrenmek için de destek alabilirsin, saygılar 🙂✋

Kontağı açıp aracı çalıştırmadan menüler arası geçiş yaptığında görmen gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: syazar06 ve *USTA
Frene basmadan marşa bas araç yarım kontak pozisyonuna gelsin menüde bakıma kalan km çıkacaktır...

Geri