Megane 4 joy paket 16” Honda ve Toyota jant işlemsiz takılır mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wish26
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wish26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler, yeni almış olduğum 1.33 tce joy paket aracım için orijinal çelik jant takmak istiyorum. Toyota ve Honda fabrikasyon jant satanlar var alıp direk taksam uyum sağlar mı?

Merhaba hangi jantın takılacağı arka göbek ile alakalı olarak değisiyor. Kndi araştırmam neticesinde hondayi bilmiyorum ama Toyota arka göbek 60.1 Megane arka göbek 66.1 olması nedeniyle Toyota jantı olmaz. Instagram'da bir kişi yapmıştı onunla konuştum tornada arka göbeği açmışlar. Beğendiğiniz jantın arka göbeği 66.1 olursa tam olur 66.1 üstünde ise bilezik ile oldururlar ama tornada açtırmak benim kafama pek yatmadı

Merhaba bijon aralığı uyuyor fakat jant göbeği uyumsuz olabilir. Bende 5×108 de Ford janti takacaktim göbek uyumsuz idi bilezik denilen plastik aparat gerekti benim janta ( Ford göbek çapı daha büyük idi )

Teşekkürler cevaplarınız için, tornada ki işlem zarar verir mi jant mukavemetine? Direk alıp takabileceğimiz uyumlu başka araç yok sanırım...

Teşekkürler cevaplarınız için, tornada ki işlem zarar verir mi jant mukavemetine? Direk alıp takabileceğimiz uyumlu başka araç yok sanırım...

Ben torna işine güvenemedim jantı da 17 yapmaya karar verdiğim için şimdilik jant araştırmayı bıraktım. Jant satan yerler konuya çok hakim oluyor zaten sizde büyük bir jant bayisine gidip yerinde seçebilirsiniz daha iyi olur. İlla orjinal arıyorsanız ikinci el touch jantı filan bakmanız lazım. Bayilerde orjinal 16 satışı var mı bilmiyorum

Ben torna işine güvenemedim jantı da 17 yapmaya karar verdiğim için şimdilik jant araştırmayı bıraktım. Jant satan yerler konuya çok hakim oluyor zaten sizde büyük bir jant bayisine gidip yerinde seçebilirsiniz daha iyi olur. İlla orjinal arıyorsanız ikinci el touch jantı filan bakmanız lazım. Bayilerde orjinal 16 satışı var mı bilmiyorum
Orjinal arıyorum Honda’nın 16” jantları güzel durur diye düşünmüştüm. 2. Elde sıfır bulmak mümkün. 18’ orjinal icon jantları satılan bir kaç yer söylediler Ankara’da fırsat bulursam gidip bakacağım. 17’ bulursanız replika olmayan buraya yazıp bilgilendirirseniz banada yardımcı olursunuz.

Orjinal arıyorum Honda’nın 16” jantları güzel durur diye düşünmüştüm. 2. Elde sıfır bulmak mümkün. 18’ orjinal icon jantları satılan bir kaç yer söylediler Ankara’da fırsat bulursam gidip bakacağım. 17’ bulursanız replika olmayan buraya yazıp bilgilendirirseniz banada yardımcı olursunuz.

Hocam siz Toyota jantı demiştiniz ya instaramda konuştuğum arkadaş jantları ve lastikleri malum sitede satılığa koymuş adres Ankara Yenimahalle. İsterseniz kendisine bir sorun. İlan no vermek doğru olur mu bilemedim. Jant lastikleri arama kısmında 17 inc ve 5x114.3 seçerseniz direk gelecektir

Hocam siz Toyota jantı demiştiniz ya instaramda konuştuğum arkadaş jantları ve lastikleri malum sitede satılığa koymuş adres Ankara Yenimahalle. İsterseniz kendisine bir sorun. İlan no vermek doğru olur mu bilemedim. Jant lastikleri arama kısmında 17 inc ve 5x114.3 seçerseniz direk gelecektir
Yeni gördüm yazdıklarınızı. İlan no gönderirseniz bakabilirim. Siyah yada icin tarzı jant düşünüyorum. Touch kantları hoşuma gitmiyor.

Geri