Megane 4 İcon HB Multimedya Güncelleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rampy34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rampy34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba. 2018 model icon megane 4 hb araca sahibim. Multimedyanin versiyonu 3.3.16.986.
Bu versiyon en guncel versiyon mu oluyor. Ben internetten yazilim guncelleme icin dosyayi indirdim arabaya usb yi taktim ama yukledigim versiyonun eski oldugu uyarisi verdi.
Bu versiyonun eger varsa üst versiyonlarini nasil kurabilirim. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Arkadaslar merhaba. 2018 model icon megane 4 hb araca sahibim. Multimedyanin versiyonu 3.3.16.986.
Bu versiyon en guncel versiyon mu oluyor. Ben internetten yazilim guncelleme icin dosyayi indirdim arabaya usb yi taktim ama yukledigim versiyonun eski oldugu uyarisi verdi.
Bu versiyonun eger varsa üst versiyonlarini nasil kurabilirim. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Yanlış bilmiyorsam V9.X en son sürüm. Ben kendim beceremedigim için servisten bakım yaptirirken yuklettim. Aman aman bi fark göremedim ben en ustte bildirim cubugu gibi bi şey vardı. Telefona veya aracla ilgili bi ileti olduğunda telefon gibi ekranın en üstünde bir kaç saniye belirip kayboluyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri