Megane 4 Edc Şanzıman Ses Problemi

Berat Erdoğan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba İlk Öncelikle Aracı alalı neredeyse 1 sene olucak sizlere bir sorum var 2017 model ikinci sahibi olduğum Megane 4 1.5dci touch edc şanzıman aracım var 101.xxx km alırken ekspertiz ses olduğunu söyledi bizde bu zamana kadar şanzıman açtırmadık çünkü büyük bir problem büyük bir masraf çıkarsa diye baktırmadık ve çok araç ile gezmiyoruz araca ağustos ayında ağır bakıma verdim silecek fırçası balatalar bagaj yayları VS herşey değişti servis bu durumu görmemiş görse açar bakardı tahminimce şimdi ses kaynağına gelelim eğer ki bu sorun çeken biri varsa benim ne demek istediğimi çok iyi bilir araç 1 viteste hafif bayır çıkarken uğultu başlıyor ve 2 atana kadar devam sonra ses kesildi derken 2 den 3 atarken uğultu kısa Bi ara gelip gidiyor düz yolda yada bayır aşşağı için söylemiyorum bu durumu bayır çıkarken yokuş çıkarken böyle oluyor bu durumu yaşayan Varmı isteyene videosunu atarım berdogan352@gmail.com mail atarsanız özel olarak sizle paylaşırım video buraya atmayı bilmiyorum bende bu sitenin yeni üyesiyim hayırlı akşamlar

Sesle beraber titreşim yapıyor mu? Sadece ses mi yapıyor.

Geri