Megane 4 2022 model joy comfort teyp sorunu

tevfikhan ekmekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı 1 hafta önce teslim aldım müzik sistemi bazen donup kalıyor tüm tuşlara basıyorum olmuyor arabayı kapatıp belli bir süre bekleyince düzeliyor 1 haftada 4 5 kere yaşadım bu sorunu sanırım resetlemeside yok ama ekranda klima ayarları gözüküyor açabiliyorum servisi aradım şuanlık bizde çözümünü arıyoruz çözünce geri dönüş yapacağız dedi bu olayı yaşayan varmı çözümünü bilen varmı varsa yardımcı olursa sevinirim

Hayırlı olsun Aracınız. Yazılımda sorun vardır. Servis durumu çözdüğünde size bilgi verip, yazılımı güncellemek için sizi ararlar sanırım.

Servisin çözüm bulmasını beklemekten başka çare yok gibi başka bir Megane kullanıcısı ile konuştum onda da aynı problem varmış kronik bir sorun sanırım

Teşekkür ederim bu arada daha iyileri size nasip olsun inşallah

ne dediler bir çözüm buldularmı ben daha gitmedim.

Aracı 1 hafta önce teslim aldım müzik sistemi bazen donup kalıyor tüm tuşlara basıyorum olmuyor arabayı kapatıp belli bir süre bekleyince düzeliyor 1 haftada 4 5 kere yaşadım bu sorunu sanırım resetlemeside yok ama ekranda klima ayarları gözüküyor açabiliyorum servisi aradım şuanlık bizde çözümünü arıyoruz çözünce geri dönüş yapacağız dedi bu olayı yaşayan varmı çözümünü bilen varmı varsa yardımcı olursa sevinirim

Şu 2018 model tce’ci arkadaş gelip hevesinizi kaçırmadan ben hayırlı olsun diyip gideyim. :)

Haahaha yok burda yakıt tüketimi ile ilgili bir konu yok o yuzden gelmez🤣

Geldi hocam. Yakıt tüketimi kelimesini kullanmasaydınız gelmeyecekti arkadaş.

Geri