megane 1 yağmur suyu alıyor

Arkın Yiğit

Kayıtlı Üye
35-İzmir
1999 model stw megan 1 kullanıyorum her yağmurdan sonra arka koltukta her iki tarafta su gölleniyor sebebi nedir nerden alıyor suyu

Bu şekilde tespit etmek çok zor, camlar olabilir. Kapılar olabilir suyun ıslaklığını takip ettiniz mi ?

Bu şekilde tespit etmek çok zor, camlar olabilir. Kapılar olabilir suyun ıslaklığını takip ettiniz mi ?
camlar değil bundan eminim kapılardan mı derseniz kapılardan olsa başka yerlerde ıslaklık görünürdü. Su birikintisi var baya bildiğin 1.5 litre kadar ve her iki tarafta da su birikintisi var.

Merhaba,

Ben de geçtiğimiz günlerde aynı problemi yaşadım fakat benim aracım coupe. Bagajın içine girip dışardan su döktürterek suyun arka farlardan içeri sızdığını tespit ettim. Farları söküp etrafındaki contaları temizledim, her ihtimale karşı da içerden silikon uyguladım. Şu an bir sorunum kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: Arkın Yiğit
Merhaba,

Ben de geçtiğimiz günlerde aynı problemi yaşadım fakat benim aracım coupe. Bagajın içine girip dışardan su döktürterek suyun arka farlardan içeri sızdığını tespit ettim. Farları söküp etrafındaki contaları temizledim, her ihtimale karşı da içerden silikon uyguladım. Şu an bir sorunum kalmadı

Geri