Megane 1.3 tce 2023 touch yakıt tüketimi

Fatih özkaya

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Arkadaşlar merhaba aracım 2023 1.3 tce touch paket megane 11000 km de yakıt ortalaması sehir içi 7.6 litrenin altına düşüremedim varmıdır bir çözümü yardımlarnızı bekliyorum
Şimdiden herkese teşekkürler

Merhaba, şehir içi yakıt tüketiminiz gayet normal seviyede...

• Beğen
Tepkiler: Fatih özkaya
Merhaba, şehir içi yakıt tüketiminiz gayet normal seviyede...
Doğrudur ama cevremdeki megane kullanıcıları yok 6.5 yakıyor yok 6.7 yqkıyor diyince insan ister istemez moral bozuyor

Şehir içi ortalamanız 7,6 ise genel ortalamanız 5,5 litre falan olmalı. Bence çok iyi bir ortalama yakalamışsınız. Ş. içi ortalama hızınız nedir? 9 yıl dizel kullandım. Genel ortalamalarım 5,5-6,5 litrenin altına düşmezdi. Çok seri kullandığım söylenemez. Ve adı büyük kendi küçük :) bir şehirde yaşıyorum(Ordu).

Verileri detaylı paylaşırmısınız. Ortalama hız, kaç km yol yapıldı, günlük güzergah bilgileri gibi

Şehir içi ortalamanız 7,6 ise genel ortalamanız 5,5 litre falan olmalı. Bence çok iyi bir ortalama yakalamışsınız. Ş. içi ortalama hızınız nedir? 9 yıl dizel kullandım. Genel ortalamalarım 5,5-6,5 litrenin altına düşmezdi. Çok seri kullandığım söylenemez. Ve adı büyük kendi küçük :) bir şehirde yaşıyorum(Ordu).

Merhabalar bende ankarada yaşıyorum şehir içi 80 ortalma trafiğin yoğun olduğu anlar bı 40-50 civarı seyrediyor birde ankarada otoyol çok kullanıldığı için ortalama 120 kullanıyorum hafta boyu ortalamada 100 kilometre yol yapıyorum

2022 tce edc var istanbul trafiği gündelik dur kalk ortalama hız 20 km/h tüketim : 9.0-9,5/100km ama uzun yolda klima açık halde 5.2 leri görüyor bu dediklerim arabada sadece 2 kişi varken hemen hemen

• Beğen
Tepkiler: Yüksel METİN
Geri