megan4 ekran arızası

alp1903

Kayıtlı Üye
06-Ankara
megan 4 aracımda soğuk olunca ekranda görüntü değişiyor benim kullandığım renkler değişiyor ilk açılışta sanki kendini resetliyor ve esp devrede güvenlik kkilidi devrede diye yazı çıkıyor bazende radyoları siliyor yazın hiçbir sıkıntı olmuyor

Akü nasıl

2019 megane4 icon aracım var ambiyans ışığını mavi ye ayarlıyorum fakat stop edip çalıştırdığım zaman kırmızıya donuyor ne yapmam gerekıyor nasıl ni yol izlemeliyım yardımcı olursanız memnun olurum 05354184512

2019 megane4 icon aracım var ambiyans ışığını mavi ye ayarlıyorum fakat stop edip çalıştırdığım zaman kırmızıya donuyor ne yapmam gerekıyor nasıl ni yol izlemeliyım yardımcı olursanız memnun olurum 05354184512
Bendede bu gibi sorunlardan var dün renolock adında bir yere gittim ambiyanslara bişey yapılamayacağını ama teyip güncelleyebileceklerini söylediler güncellemeyede 3000 tl fiyat çektiler az biraz bilgisayardan anlamasam neyse yaptırmadım. Baklalım enson durak servis

Bendede bu gibi sorunlardan var dün renolock adında bir yere gittim ambiyanslara bişey yapılamayacağını ama teyip güncelleyebileceklerini söylediler güncellemeyede 3000 tl fiyat çektiler az biraz bilgisayardan anlamasam neyse yaptırmadım. Baklalım enson durak servis
Çok ilginç ambiyans rengim mavi o değişmiyor fakat elle mavi yi seçiyorsun sorun yok yanıyor fakat stop edip çalıştırdığımda kırmızıya donuyor renolock ta yaptırsam başka bi sorunla karşılasırmıyım kesin çozum mu bu

Tamam 100 lirada olmaz .Fakat 3000 lira çok para. Soygun gibi.

Geri