Medianav 7.0.5 için tema var mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Pelush01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pelush01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar medinav var (evo değil) bende 7.0.5 yükledim bunun temasını temasını değiştirebiliyor muyuz forumda aradım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Editleme için bir yöntem varsa onu da paylaşırsanız farklı skinler üretmeye çalışırım.

Ayrıca 7.0.5 ilk açıldığında hep ana ekrandan açılıyor oynatıcıdan açılmıyor bu herkeste bu şekilde mi?

Arkadaşlar medinav var (evo değil) bende 7.0.5 yükledim bunun temasını temasını değiştirebiliyor muyuz forumda aradım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Editleme için bir yöntem varsa onu da paylaşırsanız farklı skinler üretmeye çalışırım.

Ayrıca 7.0.5 ilk açıldığında hep ana ekrandan açılıyor oynatıcıdan açılmıyor bu herkeste bu şekilde mi?
bildiğim kadarıyla medianav'larda temalar, aracın renault ya da dacia olmasına bağlı olarak kayıtlı temalardan otomatik geliyor. en fazla micom menüsünde kayıtlı tema ve açılış ekranları içinden biri ile değiştirebilirsin. wince menüsünden var olan tema görsel dosyaları ile oynanabilir ama pek önermem.

teşekkürler bilgi için peki giriş logosunu nasıl değiştirebilirim? sadece dacia ve standart renault logosu var win ce altında?

teşekkürler bilgi için peki giriş logosunu nasıl değiştirebilirim? sadece dacia ve standart renault logosu var win ce altında?
şu videoda gösteriliyor.
sistem sürümü sayfasından micon sayfasına erişip orada bulunan "welcome" butonundan kayıtlı açılış ekranlarından birini seçebiliyorsunuz. orada da zaten bildiğim kadarıyla renault ya da dacia logolarının türevleri var. kayıtlı olanı değil, direkt dosya dizininden bmp dosyaları üzerinde oynayıp değiştirmek isterseniz wince menüsünden store 1/system/img klasörü içinde açılış/boot görselini bulmanız gerekmektedir. örneğin bende boot ekran görseli store 1/system/img/m1/etc_bmp/Renault_Booting_LG_110324.bmp adresinde.

Geri