Media nav ev

SedatFidan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Öncelikle herkese merhaba clio 4 faz 2 aracımda navigasyonu güncellemek istedim bu forumda bir arkadaşımız kasım ayında dosyasını paylaşmış. Bende media nav evo cihazıma kurdum ve lisansınızla mevcut haritalar açılamıyor hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Eski sürümlere dönmek istiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_6429.webp
    IMG_6429.webp
    37 KB · Görüntüleme: 6
Aracınız 2016 olduğu için sizde Medianav Evo olduğunu düşünüyorum MediaNav Special Tool v2.1 Türkçe konusundaki indirme bağlantısından dosyayı indirip Fat32 formatlanmış boş USB belleğe dosyaları çıkardıktan sonra araca USB belleği takıp 08 - Lisans Yukle işlemini yaparak haritalarınızı kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Aracınız 2016 olduğu için sizde Medianav Evo olduğunu düşünüyorum MediaNav Special Tool v2.1 Türkçe konusundaki indirme bağlantısından dosyayı indirip Fat32 formatlanmış boş USB belleğe dosyaları çıkardıktan sonra araca USB belleği takıp 08 - Lisans Yukle işlemini yaparak haritalarınızı kullanabilirsiniz.

Hata verince dosyaları almaya dahi izin vermiyordu bende kasım ayında paylaşılan forumu aradım buldum ve benim gibi sorun yasayanlar yazmışlar. Konu sahibide onun icin link paylaşmış bende indirdim ve sorun çözüldü yinede teşekkür ediyorum.

Geri