Masajlı Koltuk

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mhmtsr16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mhmtsr16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta koltuk masajında sorun yaşıyorum. Masajı başlattığınızda hangi modda olursa olsun bir kere bel kısmı, bir kere de sırt kısmı şişiyor sonra duruyor. Sürüş modlarını değiştirmek farketmiyor. Hiç başlamasa donanımsal sorun diyeceğim ama başlayıp bir kereden sonra durması yazılımsal sanki. Fikri olan var mı acaba?

Merhaba geçmiş olsun.
Talisman ve megane 4'te benzer şekilde 1 kez ve ya 1-3 dk. çalıştıktan sonra masaj fonksiyonunun devreden çıkması sorunuyla ilgili birçok paylaşım okudum. Genelde mesaj motoru ya da mekanizması değişimi ile tamamen bu sıkıntı gideriliyor.Ya da serviste sisteme reset atılıyor.Ancak bir süre sonra tekrarlıyor.Sizdeki durum aynı mıdır bilmiyorum, ancak koltuğun altındaki sarı soketi çıkarın, bir süre bekleyin sonra tekrar takıp deneyin.Mümkünse bu işi kapıları açık bırakıp araç gösterge panelindeki elektriği kestikten sonra yapın.

Merhaba geçmiş olsun.
Talisman ve megane 4'te benzer şekilde 1 kez ve ya 1-3 dk. çalıştıktan sonra masaj fonksiyonunun devreden çıkması sorunuyla ilgili birçok paylaşım okudum. Genelde mesaj motoru ya da mekanizması değişimi ile tamamen bu sıkıntı gideriliyor.Ya da serviste sisteme reset atılıyor.Ancak bir süre sonra tekrarlıyor.Sizdeki durum aynı mıdır bilmiyorum, ancak koltuğun altındaki sarı soketi çıkarın, bir süre bekleyin sonra tekrar takıp deneyin.Mümkünse bu işi kapıları açık bırakıp araç gösterge panelindeki elektriği kestikten sonra yapın.

Yarın ilk iş deneyeceğim üstadım teşekkürler

ilgili sorun özellikle yüksek hızda yaşanmakta. Düşük hız seçilince daha uzun süre masaj yapabiliyor. Aynı sorun bendede mevcut. Düşük hızla kullanıyorum

Geri