Magane 4 Bluetooth sorunu

emresenozan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 joy 1.6 benzinli yeni kullanıcısıyım sıfır aldım Bluetooth a telefonumu ekledim kullanımda sorun yok ama teybi kapatınca Bluetooth bağlantısıda kopuyor telefondan konuşmak zorunda kalıyorum teybi sürekli açık tuttuğumda sorun yok teybin özelliğimi bu yoksa benim teyp te mi sorun var anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Gayet normal bı durum teyp kapanınca Bluetooth bağlantısı kopar. Bu şekilde normal yani

Daha önce kullandığım Clio 3 te kontağı açtığım anda Bluetooth a bağlanırdı telefon, teyp çalışsın çalışmasın. Bluetooth tan telefonla konuşabilmem için illa müzik dinliyor mu olmam gerekiyor. üzerindeki teyp baz modeldeki teyp

Daha önce kullandığım Clio 3 te kontağı açtığım anda Bluetooth a bağlanırdı telefon, teyp çalışsın çalışmasın. Bluetooth tan telefonla konuşabilmem için illa müzik dinliyor mu olmam gerekiyor. üzerindeki teyp baz modeldeki teyp

Gecenlerde kuzenin dolu fluence kullandim onda baglandiginda muzik nerde durduysa ordan basliyordu. Fakat benim arac en bosu ve baglandiginda muİk baslamiyor. Sanırım teyp beya multimedia kaynakli bir durum.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Megane 4 joy 1.6 benzinli yeni kullanıcısıyım sıfır aldım Bluetooth a telefonumu ekledim kullanımda sorun yok ama teybi kapatınca Bluetooth bağlantısıda kopuyor telefondan konuşmak zorunda kalıyorum teybi sürekli açık tuttuğumda sorun yok teybin özelliğimi bu yoksa benim teyp te mi sorun var anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

teyp çalışmadığında bluetooth çalışan linea lar var. Babamdaki araç böyle. Ancak bende yeni megane4 sedan aldım ve buetooth için teybi açmak zorundayım.

Geri