led far

GYANİK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 2018 touch paket megane için led far taktırmayı düşünüyorum. Gerçekten sarı ışıkta görmekte zorlanıyorum.Bunun ile ilgili led taktırıp deneyen veya bilgisi olan var mı acaba teşekkürler

Led far derken, far sistemini komple değiştirmekten mi bahsediyorsunuz anlamadım ama eğer ampul değişimini kasdettiyseniz, ben sis ampullerini, torpido ampulunü, plaka ampulünü, geri vites ampullerini değiştirdim sistem arıza vermedi. Ancak farlarım zaten led olduğu için onlarda bir değişim Söz konusu değil, dolayısıyla far ampulünü led ile değiştirince normal çalışır mı arıza ışığı yakar mı bilemem. Bir fikir versin diye paylaşayım dedim.

evet yalnış ifade etmişim sadece içindeki ampülü değiştirmek istiyorum.Orjinali sarı olduğu için görmekte zorluk yaşıyorum

Led far derken, far sistemini komple değiştirmekten mi bahsediyorsunuz anlamadım ama eğer ampul değişimini kasdettiyseniz, ben sis ampullerini, torpido ampulunü, plaka ampulünü, geri vites ampullerini değiştirdim sistem arıza vermedi. Ancak farlarım zaten led olduğu için onlarda bir değişim Söz konusu değil, dolayısıyla far ampulünü led ile değiştirince normal çalışır mı arıza ışığı yakar mı bilemem. Bir fikir versin diye paylaşayım dedim.

Mesaj kutunuz dolu hocam, ulaşamadım. Sizden dosyalari alabilirmiyim bulut yardımıyla, teşekkür ederim.

Konuya gelecek olursak, aracınıza uygun led ampuller den önerebilirim. Photon ultimate serisi kullanan bir arkadaşım vardi megane da, görüşü iyi olduğunu söylüyordu milestone araştırın isterseniz. Siz sanirim halojen ampul kullaniyorsunuz. LED ampul takabilirsiniz.

Son düzenleme:
kozmetik kaygınız yoksa beyaz olmasını özellike istemiyorsanız, önceki aracım clio da görüş kalitesi açısından Osram Nightbreaker ve Philips Extreme Vision halojen ampullerden kullamıştım her ikisi de gayet başarılıydı. Şimdi ikisine de baktım ama philips artık yenilemiyor ürünü sanırım ondan Osram Nightbreaker ın yeni serilerine bakabilirsiniz Nightbreaker 200 sanırım.

Mesaj kutunuz dolu hocam, ulaÅŸamadım. Sizden dosyalari alabilirmiyim bulut yardımıyla, teÅŸekkür ederim.

Konuya gelecek olursak, aracınıza uygun led ampuller den önerebilirim. Photon ultimate serisi kullanan bir arkadaşım vardi megane da, görüÅŸü iyi olduÄŸunu söylüyordu milestone araÅŸtırın isterseniz. Siz sanirim halojen ampul kullaniyorsunuz. LED ampul takabilirsiniz.
Karıştı herhalde :) benim araç led far sistemli, ben Led takmak isteyen arkadaşa fikir vermek için yanıt yazmıştım, yani konunun benle alakası yok. :)

evet sanırım halojen ampül.dediğiniz markaları arşatıracağım teşekkürler

Ben photon milestone taktım ama korumaya alıyor kapanıyor. Sonra photon ultimate taktık sorunsuz kullanıyorum ve çok memnunum.

Geri