Led far yardımcı olmak isteyen.

Arslan53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,megan 4 hb touch plas aracım için uzun kısa led uygulaması için problemsiz kaliteli hangi marka ve modeldir?
şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ,megan 4 hb touch plas aracım için uzun kısa led uygulaması için problemsiz kaliteli hangi marka ve modeldir?
şimdiden teşekkür ederim.

Bunu defalarca yazdım ama yine yazayim. Hangi ledi alirsaniz alın halojenden daha kötü bir aydinlatmaya sahip olacaksiniz. Sadece araç disaridan bakildiginda güzel gorunecek hepsi o. Otoban veya aydinlatmasi kuvvetli olan yerlerde farlar hiç yok gibi kullanirsiniz arabayı ayrica yagmurlu hava olayina girmiyorum bile yagmur yagdiginda zifir karanlikta bile onunuzu zor gorursunuz. Ben iki fatkli markayi denedim ve sonuç husran. Ya bizim far yapisi mercekli veya merceksiz uygun değil ya da ciddi anlamda orijinal fabrikasyon ledlerin yanına bile yaklasamiyor bugün en iyi benim diyen led markasi. Kaldı ki orijinal fabrikasyon ledler bile hala xenonlarin çok gerisinde. Adam akilli led ampul aydinlatmasi için mercedes veya bmw gibi markalarin ( o da her modelinde değil ) üst sınıf araclarina cikmaniz lazım. Ben size hiç bulasmayin derim ama ille de takmak istiyorum derseniz adam akilli led yok. Ortalama bir fiyata 150-250 arası alacağınız ledler için harcadiginiz parayla size tavsiyem kullandiginizdan daha kaliteli halojen ampuller var osram night gibi bunlara bakabilirsiniz. Led isterseniz photon gibi kaliteli bilinen markayi listenizden cikartin derim hem dünya para hem de 150-250 arası ledler ile aynı kalitede aydinlatma veriyor.

Hızlı yanıt alabilmek için “alıntı” yaparak cevaplayınız.
İmessage : tanseler@me.com

Geri