Kısa Farlar Hakkında Yardım

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Dostlar merhaba

2 yıldır kullandığım led xenon kısa farlarım dün bir anda yolda ikisi bir den patladı veya arıza yaptı ama içerden bir arıza uyarısı vermedi ve söndü.
.
şimdi ilk aldığımda satıcı yardımcı olmuştu ama pek tatmin etmedi marka model H değeri lümen falan
.
Şimdi sizlere sormak istiyorum ne almam lazım ? hangisi olabilir

çok teşekkürler.

Dostlar merhaba

2 yıldır kullandığım led xenon kısa farlarım dün bir anda yolda ikisi bir den patladı veya arıza yaptı ama içerden bir arıza uyarısı vermedi ve söndü.
.
şimdi ilk aldığımda satıcı yardımcı olmuştu ama pek tatmin etmedi marka model H değeri lümen falan
.
Şimdi sizlere sormak istiyorum ne almam lazım ? hangisi olabilir

çok teşekkürler.
Stark marka h7 Ledler baya kaliteli ben kullanıyorum Far çizgisi filan var mercekli gibi oldu... Eğer bütcen yetmiyorsa Csp led teklonojili olmasına dikkat et

Benim aracında farlar aydınlatmıyor bende arayış içerisindeyim kafam karışık biraz . Bir arkadaşım aracında niken h4 kullanıyor ve aydınlatmasını çok beğendim bana h7 olanını önerdi farklı bir alternatif bulamazsam onu alacağım .

Benim aracında farlar aydınlatmıyor bende arayış içerisindeyim kafam karışık biraz . Bir arkadaşım aracında niken h4 kullanıyor ve aydınlatmasını çok beğendim bana h7 olanını önerdi farklı bir alternatif bulamazsam onu alacağım .
Aman ha kim ne derse desin Niken e bulaşma derim. cob led kullanıyor. Led de odak yok. Farın içini ve yolu top gibi aydınlatmadan başka bir özelliği yok. Tecrübeyle sabittir. Küfür yemek istemiyorsan alma. Sen de birşey göremezsin karşıdan gelende:))

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman ha kim ne derse desin Niken e bulaşma derim. cob led kullanıyor. Led de odak yok. Farın içini ve yolu top gibi aydınlatmadan başka bir özelliği yok. Tecrübeyle sabittir. Küfür yemek istemiyorsan alma. Sen de birşey göremezsin karşıdan gelende:))

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin önerebileceğiniz bir marka var mı ?

Sizin önerebileceğiniz bir marka var mı ?
Stark yada Photon alcaksın ledde gerisi hikaye... Cob led alırsan pişman olursun , Csp led alman lazım... CSP ledde odak çizgisi var Alırken Bide Lümenine dikkat ediceksin Ne kadar yüksek olursa o kadar aydınlatır... Kafana Görede H7 H4 alamazsın Aracının orjinali neyse onu al H7 ise H7 alman gerek yoksa Far ayarın hatalı olur istediğin performans ı alamazsın.

photon aldım mono seri h7 çok güzel kolay kurulum ve muhteşem aydınlatma var uygun fiyata aldım.gayet memnun kaldım tavsiye ederim 7000 lümen baya başarılı

Geri