Hangisi alıınmalı megane 4 İcon mu ? Austral başlağıç paket mi?

System_44

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba değerli forum üyeleri aranıza yeni katıldım.

değerli arkadaşlar araç alım arefesindeyim. kararsız kaldım siz değerli arkadaşlara danışmak istedim.

engelli indirimi ile araç alacağım. fakat 2 araç arasında kaldım.
Megane 4 icon paket almak istedim fakat Australin başlangıç paketinin bazı özelliklerini çıkarıp onunda engelli araç alım limitine çekileceği söylendi.
Ama Australın neyini çıkaracaklar daha belli değil 20 inç jantların 17 inç yapılacağı yedek lastiğin olmayacağı falan söyleniyor.

Kafam çok karıştı şuanki aracım nerdeyse ful donanım bir araç sizce ne yapmalı.
Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar önerisi olan yok mu ?

Austral çok hoş bir araç ben oyumu austral için kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yüksel METİN
Tabi ki güncel ve yeni olan Austral

BENDE icon var. 5 ay oldu alalı. eğer austral girseydi kesinlikle austral alırdım.

BENDE icon var. 5 ay oldu alalı. eğer austral girseydi kesinlikle austral alırdım.
Güle güle kullan arkadaşım kazasız belasız. Benim çekincem şu boş bir araca döndürürlerse australı, çünkü detay vermediler jant 17 inç olacak yedek lastik olmayacak falan dedi

Güle güle kullan arkadaşım kazasız belasız. Benim çekincem şu boş bir araca döndürürlerse australı, çünkü detay vermediler jant 17 inç olacak yedek lastik olmayacak fala
Allah razı olsun. Cümlemiz inşaALLAH. iconda 17 cant. Ben austral in özelliklerine tam bakmadım. Çünkü girmiyordu.
İyice sor hocam . Yüzyüze konuş. SOnra icon megane ile australi mukayese et.

Austral kasa olarak güzel fakat kullanımda dolu paket daha çok keyif veriyor, meganeda dizel seçeneği mevcut piyasası daha değerli ben megane tercih ederdim şahsi fikrim

Allah razı olsun. Cümlemiz inşaALLAH. iconda 17 cant. Ben austral in özelliklerine tam bakmadım. Çünkü girmiyordu.
İyice sor hocam . Yüzyüze konuş. SOnra icon megane ile australi mukayese et.
bu arada benim 1.3 tce. 1.5 dci yoktu ben alırken. 1.3 tce biraz fazla yakıyor ama memnunum arabamdan sonuçta ödediğimiz parada belli.

Dizelde benzinlide güzel motorlar

• Beğen
Tepkiler: M.YILDIRIM
Geri