Garanti ve araçta ki değişiklilikler hakkında

Ozgurabi

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Merhaba arkadaşlar 2023 model bir Megan'ım var, araç şu anda 2000 km de Renolock gibi bir firma da gizli özellik açtırırsam ya da ambiyans ışığı ekletirsem bir sorun çıkar mı garantiyle ilgili ?
ayrıca halojen bütün ampulleri LED ler ile değiştirmek istiyorum, ampul değiştirmekten garantiden çıkmaz herhalde 🤨 fikirlerinizi merak ettim. Mais'den ilk bakımı için randevu aldım fakat 18 gün sonraya verdiler bakımı, bakımdan önce halletmek istedim :).

Merhaba, gizli özellik fark edilse bile, eğer bir sorun yaşamaz ve bu sorun için servise gitmezseniz sıkıntı çıkarma ihtimalleri düşük. Ama sıkıntı çıkarsa ve sebep ararlarsa, sıkıntı açtırdığınız gizli özellikler olmasa da gerekçe olarak göstereceklerdir. Normalde de zaten garantiyi etkiler. Değişiklik yapılan sistemi etkiler. Ama genele yaymak isteyeceklerdir. Yaklaşım genelde bu şekilde olur. Ampul değişimi garantiyi bozmaz. Canbus'lı ledlerden almanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: *USTA ve Ozgurabi
Göstergeniz dijital mi

• Beğen
Tepkiler: Ozgurabi
Son düzenleme:
Merhaba, gizli özellik fark edilse bile, eğer bir sorun yaşamaz ve bu sorun için servise gitmezseniz sıkıntı çıkarma ihtimalleri düşük. Ama sıkıntı çıkarsa ve sebep ararlarsa, sıkıntı açtırdığınız gizli özellikler olmasa da gerekçe olarak göstereceklerdir. Normalde de zaten garantiyi etkiler. Değişiklik yapılan sistemi etkiler. Ama genele yaymak isteyeceklerdir. Yaklaşım genelde bu şekilde olur. Ampul değişimi garantiyi bozmaz. Canbus'lı ledlerden almanızı tavsiye ederim.
Anladım teşekkür ederim. Photon marka iyi midir?

Photon kaliteli markadır. Ama arıza lambası yakmaması önemli. O yüzden varsa imkanınız, deneyerek almanız iyi olur.

• Teşekkür Et
Tepkiler: Ozgurabi
Geri