galeriden sıfır megane 4 alınır mı?

ayurdakok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar, megane touch sedan 1.5 dizel 110 hp manuel 2. el araç bakıyorum. sahibinden baktığım fiyatlar 5000km-20.000km bandındaki araçlar 79-84.000tl bandında geziyor. bir galeri 0kn aracı 84.500tlye satıyor. Bu araca güvenebilir miyim? Ben bu işlerden anlamadığım için aracı incelerken dikkat etmem gereken yada yapmam gereken şeyler nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim.

saygılarımla,

Abdullah oben yurdakök

bence alınabilir galeriden, onlar muhtemelen fiyatı daha ucuzken vadeli almışlardır ve şu an nakite çevirmek istiyorlar bu nedenle de ikinci el fiyatına satıyorlar. galerinin km yi düşürmüş olma ihtimali var ama aracın lastiklerinden ve içinden bunu çok rahat anlayabilirsiniz. tek sıkıntı şu; galeri aracı ne zaman aldıysa garantisi o zaman başlamıştır, yani diyelim ki 1 sene önce aldıysa aracın 1 yıl garantisi kalır ama yine de ikinci el fiyatına sıfır km araç olur. bence mantıklı...

Bencede alınır zamanında galerilerin birleşip çok fazla siparişle ucuza sıfır araç aldıklarına şahit olmuştum büyük ihtimal onlardan biridir.

Yinede servis kayıtlarını arastirip expertiz yapmakta fayda var

ben daha önce aldım. oldukça da makul fiyata gelmişti. yine olsa yine alırım.

Geri