forumun faydası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan english03
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, ben de megane 4 kullanıcısı olarak sıkça forumu kullanıyorum. genelde arızalar üzerine forumu kullandım. aracı severek kullananları kızdırmış olabilirim .herkes aynı sorunları yaşamıyor elbette. forum sayesinde sorunlarıma çare de buldum.

öncelikle bu hafta uzun zamandır gösterge panelinden gelen cırtcırt seslerinine forum sayesinde çözüm buldum. servis iki kere normal demişti bu soruna. forumda klape motoru hatası olduğunu gördüm. tekrar servise bunun klape ile alakalı olduğunu söylediğimde, sorunun o olduğunu söylediler. yani ben bulmasam ilgilenen yok.

bu arada bir sorum olacak, dur kalklarda frenden ayağınızı çekerken hafif bir vurma sesi oluyor mu? bende var. normal mi?

merhaba, ben de megane 4 kullanıcısı olarak sıkça forumu kullanıyorum. genelde arızalar üzerine forumu kullandım. aracı severek kullananları kızdırmış olabilirim .herkes aynı sorunları yaşamıyor elbette. forum sayesinde sorunlarıma çare de buldum.

öncelikle bu hafta uzun zamandır gösterge panelinden gelen cırtcırt seslerinine forum sayesinde çözüm buldum. servis iki kere normal demişti bu soruna. forumda klape motoru hatası olduğunu gördüm. tekrar servise bunun klape ile alakalı olduğunu söylediğimde, sorunun o olduğunu söylediler. yani ben bulmasam ilgilenen yok.

bu arada bir sorum olacak, dur kalklarda frenden ayağınızı çekerken hafif bir vurma sesi oluyor mu? bende var. normal mi?

Gecenlerde arkadasin corolla yi kullanmistim kalkislari pamuk gibi kalkiyor. Bende fluence edc var kalkislar her zaman olmasada %90 bahsettiginiz gibi sert oluyor. Servis sanziman karakterinin boyle oldugunu, yeni guncelleme gelirse bir ihtimal duzelebilir dedi ve bence de yazilimla duzelebilir. Bundan once yine edc captur kullandim kalkistaki sorun onda da vardi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Normal değil hiç bi araçta böyle vurma sesi Yok.fabrikadan parçalar birleştirilirken hata olmuş olabilir .baskı balata da problem olabili

ilk kalkarken değil de, trafikte araç takip ederken frene basıp tam durmadan freni bırakırken veya start stopta kalkışta gaza basarken hissedilen, sanki boşluk var da o boşluktan kaynaklanıyor gibi bir vurma hissi, servis müdürü normal bir tepki dedi, ama 18000 kmye kadar neden yoktu normal de. sizce?

Sizin bunları yazdığınızı görmek şahsen beni mutlu etti.Oluşan hataları genellemek yerine her araçta olacak diye birşeyin söz konusu olmadığını kabullenmek sizi aracınıza daha yakın hissettirecektir.Geçmiş olsun.Umarım daha başka problemler yaşamazsınız.

genellemek yanlış olacaktır. Bir sürü megane 4 var piyasada. herkesin bir bildiği var tabiki. burada amacım benim gibi sıkıntılar çekenler için de bir platform oluşturmak. yoksa bazen servisler insanları başından atmak için sorunlarımıza çare olmuyorlar. herkese keyifli sürüşler

Haklısın tşk ler

Geri