Enjeksiyon Temizliği Nedir? Carbon Clean Nedir? Nasıl Yapılır?

tofi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin ilacın chiptuningimiz abi. sakin kullanımda daha az yakar. bastığında daha çok kaçar. :)

selam benim 97 model laguna volvo moturun enjeksiyon rampasının yakıt girişinde benzin kaçagı var bulunduğum ilçede ustaların hepsi korkuyor ellemeye senin anlıyacagın sıkıntım büyük servis bile sallıyor işi sizden ricam enjeksiyon rampasındaki sorunu ve enjektör temizliğini sökülmesi takılması sizde bana kaça patlar birde iletişim için telefon numaranı verirsen sevinirim kolay gelsin

maatt1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GökhanRs görüşebilirmiyiz????

bu tür taleplerinizi özel mesaj yoluyla iletiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Gokhan Y.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

150.000 deki benzinli modus aracım için carbon clean yaptırsam ters tepermi merak ediyorum. Sürekli araştırıyorum kafa karıştırıcı çok konu var. bell add 2b adlı ürününde işe yaradığı söyleniyor. yönlendirirseniz sevinirim.

atmaca34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba geçen hafta megane 2 dizel aracıma başka bir firmadan mazot aldıktan sonra enjeksiyon uyarısı ve servis ışığı yandı ve bariz aracın sesi değişti neyse eve geldim sabah olunca araç geç çalıstı ve bembeyaz duman attı buna istinaden aracı pc ye bağlattırıp durumu anlattım 3 nolu enjektör ve ısıtma parçasında sıkıntı var dedi sildi hatayı depona katkı koy ve üzerine başka biyerden yakıt al dedi öyle yaptım 5 gün sonra yine tekrarladı şimdi size sorum sorun nedir yazılımsal mı yoksa cidden enjektördenmi