Durmak yok satmaya devam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Satsınlar bakalım, satacak birşey kalmayıp sıcak para tükenince göreceğiz süper ekonomiyi. Hazıra dağ dayanmaz demişler

bence hiç ugrasmayalım direk abd yi kabul edelim .. hiç olmazsa kime satıldıgımız belli olsun boyle sofradaki kaşar gibi kimin tırtıkladıgı belli degil :D

Ne zaman tüm gündemi meşgul eden bir olay olsa (32 şehit, milli maçta kavga, şemdinli olayı, mavi marmara.. vs.) bu zamanı çok iyi değerlendirip sessizce vatanı satan yasalar çıkarıyorlar..
Ne büyük tesadüf değil mi?
:berbat

bence hiç ugrasmayalım direk abd yi kabul edelim .. hiç olmazsa kime satıldıgımız belli olsun boyle sofradaki kaşar gibi kimin tırtıkladıgı belli degil :D
demi ama hic yoktan benzin fiyatları düşer.. :)

Anasını satan adam ne beklersiniz. Ama merak etmeyin bizim millet akıllanmaz yine bunlara oy verecekler açlıktan gebericekler yanlarında yaş ı da yakıcaklar ama yine de oy vericekler .

​Yaw ben böyle şeyleri duyunca aklıma jelatini açılmamış küfürler geliyor.Allah onları bildiği gibi yapsın.

Anasını satan adam ne beklersiniz. Ama merak etmeyin bizim millet akıllanmaz yine bunlara oy verecekler açlıktan gebericekler yanlarında yaş ı da yakıcaklar ama yine de oy vericekler .
​Sonuna kadar katılıyorum kardeşim.

küçük kız çocugu atatürke sitem eder savş sıralarında
-bizim ekmeyimizi aldın hiç paramız kalmadı
Atatürk cevap verir
- Doğru küçüğüm seni ekmeksiz bıraktım ama babasız bırakmadım seni çok güzel günler bekliyor
bu adamlar göz göre göre yarınlarımızı torunlarımızı babasız anasız brakmaya çalışıyorlar türk milleti diye bişi kalmıcak ilerki nesiller türk kalıcak mı ? merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri