Dış sıcaklık sensörü arızası giderilemiyor

volvoxcnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. 2013 1.5 dci aracım var. Aracımın ekranında dış sıcaklık hep eksi dereclerde gösteriyor, haliyle klimayı soğuk ayarda çalıştıramıyorum. Ben de sağ dikiz ayna altındaki sıcaklık sensörünü değiştirdim hatta orjinal aldım, yine olmadı. Bu sorun nasıl çözülecek?

Merhaba. R link mi vara aracınızda, Ya da media nav vs? Orijinal bilgi ekrsnı bile olsa se4viste vs bir yazılım atıldıysa veya herhangi bir sebeple sökülüp tekrar yerine takıldıysa sağ ön kapınız da aynı şekilde sökülüo takıldıysa hat üzerinde bir devre kesintisi oluşmuş olabilir.

Merhaba, R-Link ve media navigasyon yok. Oto teybi klasik. Herhangi bir yazılım atılmadı, sağ kapı ve dikiz aynasında da değişim olmadı. İlginç bir durum benimki. Hız göstergesinin üzerindeki saat hep sıfırın altında gösteriyor. Aracı 2013 de sıfır almıştım, 2. senesinde bu sorun yaşandı, yıllık bakımda bu sorunu yetkili servise söylemiştim garanti devam ederken. Hiç bir işlem yapmadılar talebime. Renault kalitesizliği işte. Artık asla almam aldırmam da Renault arkadaşlara.

Geri