Çok garip bir durum var

alp2873

Kayıtlı Üye
28-Giresun
Arkadaşlar merhaba,2001 1.4 16 valf Megan 1 aracımı çalıştırdığımda ve seyir halindeyken sol ön cam kendiliğinden açılıyor kapatıyorum bir süre sonra tekrar açılıyor.rezistans ışığı kendi kendine yanıyor kapatmaya çalışınca kapanmıyor ve dörtlü flaşör kendi kendine yanıyor,kapatınca bir süre sonra tekrar yanıyor sol sinyal çalışmıyor sağ sinyal çalışıyor ve hepsi aynı anda yada peşpeşe oluyor,çok acayip bir durumla karşı karşıyayım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba, sigorta kutusunda sıkıntı olabilir, iyi bir elektrikçi sorununu çözebilir...

• Beğen
Tepkiler: alp2873

alp2873

Kayıtlı Üye
28-Giresun
Çok sağol ustam ,bu gün direksiyonun sol alt tarafında bulunan sigortaları kontrol ettim bazı sigortalar siyahlaşmış vaziyetteydi onları değiştirerek deneme yapsam olurmu acaba

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çok sağol ustam ,bu gün direksiyonun sol alt tarafında bulunan sigortaları kontrol ettim bazı sigortalar siyahlaşmış vaziyetteydi onları değiştirerek deneme yapsam olurmu acaba
Mümkünse siigortaların hepsini olması gereken değerlere uygun amperli olanlarla değiştir, sigortaların giriş yerine kontakt sprey sık, oksitlenme varsa temizleyecektir...

alp2873

Kayıtlı Üye
28-Giresun
Tamam ustam çok sağol,söylediklerini yapacağım ve sonucunu buraya yazarım

• Beğen
Tepkiler: *USTA

alp2873

Kayıtlı Üye
28-Giresun
Ustam,söylediklerinizi yaptım fakat olmadı.oto elektrikçi bir arkadaşla konuştum elektrik beyni arızalanmıştır yada su almıştır dedi bu elektrik beyni derken neyi kastetmiştir acaba,internette Megan 1 elektrik beyni diye aradım fakat öyle bir parça bulamadım bahsettiği parçanın tam adı nedir acaba

alp2873

Kayıtlı Üye
28-Giresun
Aracın şu anki durumu şu şekilde,Sol ön cam açma kapama tuşuna basınca tıktık ses var ama camda hiç hareket yok,sağ sol sinyal çalışmıyor,rezistans çalışmıyor.Dün seyir halindeyken cam, sağ sinyal ve rezistans kendi kendine çalışıyor ve kapatınca kapanıyor bir müddet sonra tekrarlıyordu bu gün ise hiç çalışmıyorlar

Son düzenleme: