Clio rxt sanroof hakkinda

Mstfkzlts34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Araniza yeni katildim. Clio 1,4 16v rxt aracimin sanroofu su aliyor. Baya bir arastirdm iyi bir sanroof ustasi bulamadim. Daha dogrusu guvenemedim. Adamlar sanroofun ne oldugunu bilmeden tamir ederiz diyolarlar. 600 700 tl fiyat cekiyorlar. Anladigini bilsem gercekten yaptiricam gozden cikarttim fakat daha berbat etmelerinden korkuyorum. Daha once yaptirmis iyi bir ustaya yonlendirebilcek arkadaslarim varsa aramizda yardimci olursa sevinirim. Bu arada forumda surekli aktif olup sorunu olan arkadaslara elimdrn geldigince yardimci olmaya calisabilirim.

Merhaba arkadaşlar. Araniza yeni katildim. Clio 1,4 16v rxt aracimin sanroofu su aliyor. Baya bir arastirdm iyi bir sanroof ustasi bulamadim. Daha dogrusu guvenemedim. Adamlar sanroofun ne oldugunu bilmeden tamir ederiz diyolarlar. 600 700 tl fiyat cekiyorlar. Anladigini bilsem gercekten yaptiricam gozden cikarttim fakat daha berbat etmelerinden korkuyorum. Daha once yaptirmis iyi bir ustaya yonlendirebilcek arkadaslarim varsa aramizda yardimci olursa sevinirim. Bu arada forumda surekli aktif olup sorunu olan arkadaslara elimdrn geldigince yardimci olmaya calisabilirim.

Öncelikle hoşgeldin iyi forumlar konuya gelince usta yönünden kafanda soru işaretleri var ise benim sana tavsiyem yetkili reno servisine gitmen 600/700 tl civarı para azpara değil sonuçta...

Tesekkur ederim hosbulduk. Servis daha fazla istemezmi peki ?

Benimde sanrufun kelebekleri kırılmis tam kapanmiyo sanayide fiyat arastirmasi yaptim 700.800. Tl diyen var

Adamlar aşmışlar ya gercekten. 700 800 lira çok ciddi bir rakam. Ben hala ayni sekilde biniyorum. 700 800 lira diyen ustalarimizi bide gorseniz ah. Adam daha sanroof tusunun nerde oldugunu bilmiyor.

Maalesef benim araçta da sunroof sorunu var. dediğiniz gibi 600-700 tl fiyat çekiyorlar parçayı araştırdığım da 70-100 tl civarı bir çok yerde bulunuyor. ustanın anlattığına göre tavan döşemesini felan komple kaldırıyorlar ve buda işçilik + bu işi yapanın az olmasından dolayı fiyatlar baya can sıkıyor. benim araçta çok şükür su alma derdi yok şuanda sunroofu da kullanmıyorum bostancı sanayi de ve maslakda bir kaç usta var bu konuda google da yazarsan çıkıyor zaten ama söylediğiniz fiyatlardan aşağıya bulacağınızı sanmıyorum. servis olayına gelince komple havuzu değişiyorlar 2000 tl den aşağıya fiyat vermezler diye tahmin ediyorum. ALLAH kimseye servisin eline düşürmesin.

Dostum kusura bakma uzun zamandir giremedim foruma. Evet haklisin hala adam gibi birini bulamadim. Zaten sannroof merakim yok benim olsada olur olmasada ama bundan sonraki araclarimda kesinlikle olmayacak! Sanrofu zaten cok kullandigim soylenemez. Bu su olayina karsilik en sonunda siyah silikonu basip komple kapaticam etrafini. Gidipte isi bilmeyen adamlara 700-800 lira para vermek hic icime sinmiyor :(

Geri