Clio 4 Media Nav Güncelleme Hakkında.

TayfunBozkurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun Aleykum aranıza yeni katıldım bir sıkıntım var inş. yardımcı olabilirsiniz. Aracım 2017 Model 1.5 İcon 9.1.3 media nav güncellemesi ve video oynatma güncellemesi yaptım. Video klipleri açıyor sıkıntı yok ama arabayı ilk çalıştırdığımda sorunsuz oynayan klipler biraz yol alınca cızırtı yapıyor gorüntüde donma falan olmuyor kesilme falan yok sadece cızırtı yapıyor video formatım mp4 800x480 yapmıştım, avi 800x480 yaptığımda oynatmıyor mp4de oynatıyor kaliteyimi düşürmem gerekiyor ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı? Çevirmek için Movavi video Suite kullanıyorum. :soru:soru

Bende MYT müzik uygulamasından indirdim bütün videoları.Aynı sorun bende de var daha sabah yaşadım ilk 2 şarkıda olmadı 3.de cızırtı yapmaya başladı ve devam etti. Enteresan bir durum belki çaresini bulan vardır.

Bende MYT müzik uygulamasından indirdim bütün videoları.Aynı sorun bende de var daha sabah yaşadım ilk 2 şarkıda olmadı 3.de cızırtı yapmaya başladı ve devam etti. Enteresan bir durum belki çaresini bulan vardır.

Format Factory programı ile 640x480 avi yaptım ve sorun şuan çözüldü gibi herhangi bir cızırtı olmadı bilgi sizde bir deneyin.

Teşekkürler deneyim bende bir ara.

Medi@skin denediniz mi

RebelPhoenix arkadaş paylaşmış sağolsun yaptım böyle ve sorun düzeldi sizde deneyebilirsiniz. Format Factory ile yaptım. Video Formatı Avi

Sorunsuz bir video için önerilen ayarlar;

VİDEO İÇİN:
Çözünürlük: 800x480 veya 640x320 (Ben size 800x480'i öneriyorum)
Bitrate: 1500Kbps
FPS: 25 veya 30 (Ben size 25'i öneriyorum)

VİDEODAKİ SES İÇİN:
Bitrate: 128Kbps
Ses Kanalı: 2
Sample Rates: 44100Hz

Geri