Clio 4 media nav evo sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan non4m3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

non4m3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba. Forumu hep uzaktan takip ediyordum ilk mesajım bugüne kısmetmiş. Öncelikle olayın evveliyatını anlatayım. Media Nav cihazım kendi kendine kapanıp güvenlik kodu istedi. Servisten temin edip girdiğimde cihaz açıldı. Sonra bu hata günde 2 3 kez tekrarlamaya başladı. Aracın da 20.000 bakımı gelmişti servise yollattım bu sorunu da söyledim. Araç servisten döndüğünde media nav versiyonum yine 8.0.5 olmasına rağmen evo driving gitmiş yerine bir önceki senenin ekranı gibi haritalar gelmişti. Geri vitese taktığımda aracın resmini ve yakınlaşmayı gösteren ekran devreye girmiyordu. Klima ayarını değiştirdiğimde ekranda sıcaklık derecesini gösterirdi o da gitmiş. Hava sıcaklığı da gözükmüyor. İlk etapta fark ettiklerim bunlar. Forumdan 9.1.3 sürümü indirip yükledim yine düzelmedi. Muhtemelen bi yerden bu ayarlar kapatılmış. Ne yapabilirim? Servise götüremiyoruö şu anda. Başka bir servise gösterdim kim bozduysa o yapsın dedi onlar da.

ArkadaÅŸlar merhaba. Forumu hep uzaktan takip ediyordum ilk mesajım bugüne kısmetmiÅŸ. Öncelikle olayın evveliyatını anlatayım. Media Nav cihazım kendi kendine kapanıp güvenlik kodu istedi. Servisten temin edip girdiÄŸimde cihaz açıldı. Sonra bu hata günde 2 3 kez tekrarlamaya baÅŸladı. Aracın da 20.000 bakımı gelmiÅŸti servise yollattım bu sorunu da söyledim. Araç servisten döndüÄŸünde media nav versiyonum yine 8.0.5 olmasına raÄŸmen evo driving gitmiÅŸ yerine bir önceki senenin ekranı gibi haritalar gelmiÅŸti. Geri vitese taktığımda aracın resmini ve yakınlaÅŸmayı gösteren ekran devreye girmiyordu. Klima ayarını deÄŸiÅŸtirdiÄŸimde ekranda sıcaklık derecesini gösterirdi o da gitmiÅŸ. Hava sıcaklığı da gözükmüyor. Ä°lk etapta fark ettiklerim bunlar. Forumdan 9.1.3 sürümü indirip yükledim yine düzelmedi. Muhtemelen bi yerden bu ayarlar kapatılmış. Ne yapabilirim? Servise götüremiyoruö ÅŸu anda. BaÅŸka bir servise gösterdim kim bozduysa o yapsın dedi onlar da.

Cihazın resimlerini yükleyin hatayı göreyim yardımcı olmaya çalışırım

Hocam benim araçta var problem bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Micom test menüsüne girerek tüm fonksiyonları tekrar aktif edeblirsizin . servisin size verdigi şifreyi girdigini halde media nav cihazınız tekrar kapanıp şifre istiyorsa medinav şifresi degiştirilmiştir cihazda yüklü sistem şifresi degildir . eco driver , derece gösterme ve dijital klimanızın fonsiyonlarını gösteren tüm fonksiyonlar micom test menüsünden açılır . farz edelim açtınız aktif ettiniz ama çalışmadı . media nav cihazınızı en son hangi servise götürdüyseniz tekrar götürün bu uygulamaların aktif edildigi halde çalışmaması araç üzerinde bulunan ara bağlantı ünitesinin sökülmüş veya bağlantı soketinin çıkarılmış olmasından kaynaklıdır.

Micom menüden dedikleriniz hepsi açılabilir arkadaşın dediği gibi orda yapınca açılmazsa bic modulu sökülmüş olabilir oda az bir ihtimal benim konumda yazıyor çoğu şey bakabilirsiniz

Geri