Clio 4 kimsenin çözemediği arıza içi destek

xastes

Kayıtlı Üye
20-Denizli
2013 Clio 1.5 DCI Icon EDC Otomatik
Arkadaşlar merhaba çok desteğinize ihtiyacım var bilen kimse yok aracıma günde 5-6 kez binmem gerekiyor iş için aracı 6 çalıştırmamdan 3ünde VİTES KUTUSU KONTROL ettirin yazıyor şanzımandan garip bir ses geliyor 10 saniye boyunca sonrasında hiç bir sorun olmadan araç çalışıyor gidiyor kartı taktığımda çalıştırmasam bile bunu yapıyor hiç bir sıkıntısı yok arabanın yetkili servis, beyin ustası, otomatik şanzıman ustası hepsine götürdüm o esnada yapmadığı için hepsi bir sıkıntı yok bu araçta dedi. yaşayan bilen varsa lütfen benimle paylaşsın.

Arıza Videosu

Akünün durumu nedir, şanzıman beyni, kavrama noktasını yada vites konumunu kaybetmiş gibi test yapıyor.

Kocaeli Gebze'de EDC şanzımanın ustası KENAN oto var, sorunu çözerse o çözer

Akünün durumu nedir, şanzıman beyni, kavrama noktasını yada vites konumunu kaybetmiş gibi test yapıyor.
akü değişti ve şanzıman yağı değişti ilk yaptığında 3 gün sonra yine aynı arızayı yaptı numarası var mı Kenan ustanın arayabileceğim

internetten buldum aradım konuştum böyle bilemem dedi dinlemedi çok getirirsen bakarım dedi. zaten youtubedan videolarını izlemiştim ama çok umursamadı. çok fazla yere götürdüm benden başka yaşayan kimse yok heralde.

Şanzıman beynidir. vites kutusu komtrol ettirinizin sizi ulaştıracağı son nokta şnzıman beyni

Geri