Clio 4 Filtre ve Motor Yağı Önerisi Hak.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan unsalyey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

unsalyey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese,

Aracım Clio 4 Joy 1.5 DCI 55kw(75hp).

Bakım zamanı geldi. Taktırmayı düşündüğüm markaları yazıyorum, sizlerin de önerilerini bekliyorum.

Yağ Filtre - MANN
Mazot Filtre - FİLTRON
Hava Filtre - MANN ya da FİLTRON
Polen Filtre - FİLTRON (Karbonlu olanı taktıracağım)

Filtre için yukarıdakilerini düşünüyorum. Sizce nasıl? Motor yağı ile ilgili de desteklerinizi bekliyorum, ona henüz karar vermedim.

Merhaba herkese,

Aracım Clio 4 Joy 1.5 DCI 55kw(75hp).

Bakım zamanı geldi. Taktırmayı düşündüğüm markaları yazıyorum, sizlerin de önerilerini bekliyorum.

Yağ Filtre - MANN
Mazot Filtre - FİLTRON
Hava Filtre - MANN ya da FİLTRON
Polen Filtre - FİLTRON (Karbonlu olanı taktıracağım)

Filtre için yukarıdakilerini düşünüyorum. Sizce nasıl? Motor yağı ile ilgili de desteklerinizi bekliyorum, ona henüz karar vermedim.

Alacağın filtreler orjinal ise güzel seni üzmez yağ markanı da söyleyim Motul 5W30 RN 0720 ben 2 yıldır kullanıyorum. Elften terfi ettim. Gayet memnunum. Yağını değistireceksen çokta şart değil ama Önceki yağı temizlemek için bir kereliğine engine flush kullanırsan iyi olur.

TECNO CH6i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz daha pahali olur ama tum filtreleri mann alman cok daha iyi olur bende de 1.5 75bg var senin gibi tum filtrelerim.mann yag icinde iki bakimdir motul spesific 5w 30 Rn 0720 bizim araclar icin onay kodlu yagi kullaniyorum cok. Memnunum bu filtre yag kombini biraz pahali tutar ancak kafan emin ol cok rahaat olacak.

Geri